detektor laserowy uniwersalny do wiązki czerwonej 40m i wiązki zielonej 50m, Smart [SM-06-04009]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-06-04009
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2222 pkt. |
Uniwersalny detektor wiązki lasera SMART SM-06-04009, do stosowania z laserami SMART z wiązką zieloną o długości 515 - 550 nm i wiązką czerwoną o długości 630 - 670 nm oraz z laserami o częstotliwości wiązki 10 kHz. Dostarczany z kablem do ładowania USB C i uchwytem mocującym, pakowany w kartonie.
Przeznaczony do precyzyjnego określania poziomu i pionu przy dużych odległościach i słabej widoczności linii lasera. Sygnalizacja dźwiękowa i wizualna pozwala dokonać pomiaru z wysoką dokładnością w każdych warunkach.
Zasięg roboczy z detektorem dla wiązki czerwonej wynosi 40 m, dla wiązki zielonej 50 m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Detektor wiązki lasera uniwersalny Smart [SM-06-04009]:
- detektor do stosowania z laserami samopoziomującymi z wiązką czerwoną i zieloną,
- jest kompatybilny ze wszystkimi laserami posiadającymi funkcję współpracy z laserami marki SMART365 oraz z laserami o częstotliwości wiązki 10 kHz,
- zasięg roboczy dla wiązki czerwonej wynosi 40 m, dla wiązki zielonej 50 m,
- pozwala wykryć i wzmocnić odbiór wiązki w warunkach uniemożliwiających odczyt gołym okiem,
- posiada wyraźny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz,
- jest bardzo prosty w obsłudze,
- sygnalizacja dźwiękowa z regulacją głośności pozwala na precyzyjne wykrywanie wiązki,
- wbudowane w górnej części obudowy mocne magnesy umożliwiają szybki i stabilny montaż na metalowych powierzchniach,
- uniwersalny uchwyt pozwala na umocowanie detektora do większości łat.
PARAMETRY TECHNICZNE DETEKTORA LASEROWEGO SMART365 [SM-06-04009]:
- zasięg pracy:
- wiązka czerwona: 40 m,
- wiązka zielona: 50 m, - dokładność detektora ustawienie dokładne: ± 2 mm,
- dokładność detektora ustawienie średnie: ± 3 mm,
- kompatybilność z laserem:
- 515 - 550 nm (wiązka zielona),
- 630 - 670 nm (wiązka czerwona), - kompatybilny z diodami lasera o częstotliwości 10 kHz,
- wyświetlacz: LCD,
- sygnalizacja dźwiękowa wykrycia linii lasera: tak,
- libelle: 2,
- automatyczne wyłączenie: po około 10 minutach,
- temperatura pracy: od -10° do +50°,
- zasilanie: wbudowany akumulator Li-Ion 3,7V, 1000mAh,
- wymiary (D x S x W): 163 x 71 x 70 mm,
- waga netto/brutto: 155/180 g
WYPOSAŻENIE DETEKTORA LASEROWEGO SMART365 [SM-06-04009]:
- kabel USB C,
- uchwyt mocujący,
- smycz,
- instrukcja obsługi
| na wyposażeniu: | kabel USB C, uchwyt mocujący, smycz, instrukcja obsługi |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5901769688544 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.331 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7.3 cm |
| wysokość opakowania: | 7.20 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
