dalmierz laserowy 12m Stanley [STHT77666-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT77666-0
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1600 pkt. |
Dalmierz laserowy STHT77666-0 firmy Stanley, zasięg pracy do 12m, dostarczany z pudełku kartonowym.
Bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze dalmierz służący do pomiaru długości w metrach, calach lub stopach.
Posiada nowoczesny czarny wyświetlacz z białymi cyframi dla lepszego kontrastu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dalmierz laserowy 12m Stanley [STHT77666-0]:
- laser jest kompaktowy i lekki co bardzo ułatwia pracę oraz przechowywanie,
- posiada jeden przycisk dla szybkiej i łatwej obsługi - pomiaru odległości,
- zakres pracy dalmierza od 6,5cm do 12m, przeznaczony zdecydowanie do pomiarów we wnętrzach,
- dokładność pomiaru to +/- 6 mm przy 10 m,
- działa na wewnętrznym akumulatorze LI-ION dla dłuższego czasu pracy - nie ma potrzeby wymiany baterii (ok. 3000 pomiarów na pełnym naładowaniu),
- posiada czarny ekran z białymi literami dla lepszej widoczności w jaśniejszych warunkach,
- ma stopień ochrony IP54 dla lepszej ochrony przed kurzem i rozbryzgami wody proste,
- ma częściowo ogumowaną obudowę, która zapewnia wygodny chwyt i podnosi komfort pracy,
- zasilany wewnętrznym akumulatorem ładowany poprzez kabel USB.
parametry techniczne dalmierza Stanley [STHT77666-0]:
- zakres pomiarowy w pomieszczeniu do: 12 m,
- jednostki pomiaru: metry, cale, stopy
- klasa ochrony: IP54,
- klasa dokładności: 2 klasa (+- 0,6 mm/m),
- zasilanie: wewnętrzny akumulator,
- waga: 120 g.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga: | g |
| wymiary: | 62 x 17,5 x 32 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,60 mm/m |
| zakres pracy lasera: | 12 m |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 3253560776664 |
| stan: | nowy |
| typ pomiaru: | długość |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
