    A6700DM-5.5
20,77zł brutto
16,89zł netto
Cena punktowa: 208 pkt.
Cienkościenna, nasadka ręczna 12-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO o symbolu A6700DM-5.5, w rozmiarze metrycznym 5.5 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 5.5 mm, BAHCO A6700DM-5.5:
  • wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki A6700DM-5.5:
  • rozmiar nasadki: 5.5 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: 1/4" ,
  • długość całkowita L: 24,7 mm,
  • średnica D1: 8,7 mm,
  • średnica D2: 11,9 mm,
  • wymiar T: 8 mm,
  • waga: 10 g.
długość całkowita: 24,7 mm
waga: 10 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 5.5 mm