cienkościenna, nasadka ręczna 12-kątna, 1/4", rozmiar 11 mm, Bahco [A6700DM-11]
Producent:
Kod producenta:A6700DM-11
| Cena punktowa: | 209 pkt. |
Cienkościenna, nasadka ręczna 12-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO o symbolu A6700DM-11, w rozmiarze metrycznym 11 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.cienkościenna nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 11 mm, BAHCO A6700DM-11:
- wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki A6700DM-11:
- rozmiar nasadki: 11 mm,
- rodzaj nasadki: 12-kątna,
- mocowanie: 1/4" ,
- długość całkowita L: 24,7 mm,
- średnica D1: 15,9 mm,
- średnica D2: 14,1 mm,
- wymiar T: 11,5 mm,
- waga: 18 g.
| długość całkowita: | 24,7 mm |
| waga: | 18 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | 11 mm |