chwytak elementów elektronicznych, Kraftform Micro, Wera, [05027456001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05027456001
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 334 pkt. |
Chwytak, Kraftform Micro, 1429, Wera [05027456001], to precyzyjne narzędzie do podnoszenia małych elementów z płytek drukowanych.
Wyposażony w obrotowy kołpak do pokręcania, ergonomiczną wielokomponentową rękojeść oraz strefy: pokręcania, siły i precyzji.
Niklowany, z rękojeścią w kształcie zapobiegającym staczaniu się.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.chwytak do elementów elektronicznych, Kraftform Micro, 1429, Wera, [05027456001]:
- chwytak do prac precyzyjnych,
- przeznaczony do chwytania i podnoszenia niewielkich elementów,
- obrotowy kołpak daje możliwość wsparcia dłoni podczas dokręcania i czyni pracę znacznie wygodniejszą,
- strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami,
- strefa przenoszenia siły, zaopatrzona w miękkie wkładki gumowe,
- strefa precyzji, znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem, zapewnia lepsze wyczucie podczas prac precyzyjnych,
- wielokomponentowa rękojeść zapewnia ergonomiczną pracę,
- narzędzie zostało poddane niklowaniu,
- sześciokątny kołnierz na rękojeści zapobiega staczaniu się narzędzia,
PARAMETRY TECHNICZNE CHWYTAKA PRECYZYJNEGO, Kraftform Micro, 1429, Wera, [05027456001]:
- typ grotu: chwytak widełkowy
- długość trzpienia: 50 mm
- długość rękojeści: 97 mm
- długość całkowita: 147 mm
- szerokość między widełkami: 1,0 mm
- zewnętrzna szerokość widełek: 3,5 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 147 mm |
| EAN: | 4013288112187 |
| typ grotu: | Chwytak widełkowy |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| długość opakowania: | 14,7 cm |
| szerokość opakowania: | 6,4 cm |
| wysokość opakowania: | 1,3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
