chwytak elementów elektronicznych ESD Kraftform Micro Wera [05027450001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05027450001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 462 pkt. |
Chwytak elementów elektronicznych, ESD Kraftform Micro, WERA [05027450001], przeznaczony do prac precyzyjnych, do chwytania i podnoszenia niewielkich elementów z płytek drukowanych.
Zabezpieczony przed ładunkami elektrostatycznymi wkrętak Kraftform Micro chroni elektronikę przed ładunkami elektrostatycznymi i związanymi z nimi uszkodzeniami. Spełnia normę PN-EN 61340-5-1 i przechodzi przez restrykcyjne testy czołowych producentów stosujących zaawansowane technologie.
Chwytak precyzyjny z serii Kraftform Micro Wera posiada ergonomiczną rękojeść z obrotowym kołpakiem usprawniającym pracę.
Chwytak precyzyjny znajduje zastosowanie u serwisantów sprzętu elektronicznego, w przemyśle precyzyjnym, u zegarmistrzów i wśród modelarzy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.chwytak elementów elektronicznych, ESD Kraftform Micro, 1529, Wera [05027450001]:
- chwytak elementów elektronicznych do prac precyzyjnych,
- przeznaczony do chwytania i podnoszenia niewielkich elementów z płytek drukowanych,
- rękojeść wkrętaka ma bardzo wysoką ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi i związanymi z nimi uszkodzeniami, elektryczny opór materiału Wera ESD wynosi ≤109 Ω, spełnia normę PN-EN 61340-5-1,
- obrotowy kołpak daje możliwość wsparcia dłoni podczas dokręcania i czyni pracę znacznie wygodniejszą,
- strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami,
- strefa przenoszenia siły, zaopatrzona w miękkie wkładki gumowe, umożliwia przenoszenie wysokich momentów obrotowych bez ryzyka wyślizgnięcia się wkrętaka z gniazda wkrętu,
- strefa precyzji, znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem, zapewnia kontrolę kąta obrotu narzędzia i lepsze wyczucie podczas prac precyzyjnych,
- wielokomponentowa rękojeść zapewnia sprawne pokręcanie i ergonomiczną pracę,
- specjalny kształt rękojeści zapobiega staczaniu się narzędzia.
parametry chwytaka precyzyjnego, ESD Kraftform Micro, 1529, Wera [05027450001]:
- typ grotu: odgięte widełki
- długość trzpienia: 50 mm
- długość rękojeści: 97 mm
- długość całkowita: 147 mm
- szerokość między widełkami: 1,0 mm
- zewnętrzna szerokość widełek: 3,5 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 147 mm |
| długość części roboczej: | 50 mm |
| EAN: | 4013288219428 |
| typ grotu: | Chwytak widełkowy |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| długość opakowania: | 14.7 cm |
| szerokość opakowania: | 1.8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
