brzeszczoty do wyrzynarek 82mm do szybkiego, krzywoliniowego cięcia drewna 5 szt. DeWalt [DT2216-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2216-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 389 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów serii XPC do wyrzynarek z mocowaniem typu T firmy DeWALT model DT2216
Brzeszczoty serii XPC mają bardzo ostre zęby w kształcie kłów i głębokie koryta zapewniające lepsze odprowadzanie wiórów; większą prędkość cięcia, lepszą kontrolę i większą trwałość.
Brzeszczoty te zapewniają precyzyjne, czyste i szybkie cięcia po łuku w drewnie, płytach wiórowych i stolarskich, laminatach o grubości do 15 mm.
Długość całkowita brzeszczotu 82mm , maksymalna głębokość cięcia do 15mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 82mm DeWALT DT2216:
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- brzeszczoty serii XPC mają bardzo ostre zęby i głębokie przerwy między zębami zapewniające lepsze odprowadzanie wiórów, większą prędkość cięcia, lepszą kontrolę i większą trwałość,
- brzeszczoty te zapewniają precyzyjne, czyste i szybkie cięcia po łuku w drewnie, płytach wiórowych i stolarskich, laminatach o grubości do 15 mm,
- NIE nadaje się do cięć zagłębieniowych (np. ostateczne poprawki przy montażu blatu kuchennego)
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali węglowej, ostrza HCS.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2216
- długość całkowita brzeszczotu: 82 mm,
- długość robocza: 50 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 15 mm,
- podziałka zębów: 2,0 mm (13 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T111C.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 82 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 13 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048075081 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
