brzeszczoty do wyrzynarek 100mm do szybkiego cięcia twardego drewna 3 szt. DeWalt [DT2220-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2220-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 331 pkt. |
Komplet (3 szt.) oryginalnych brzeszczotów serii XPC do wyrzynarek z mocowaniem typu T firmy DeWALT model DT2220
Brzeszczoty serii XPC mają bardzo ostre zęby w kształcie kłów i głębokie koryta zapewniające lepsze odprowadzanie wiórów; większą prędkość cięcia, lepszą kontrolę i większą trwałość.
Brzeszczoty te zapewniają czyste, szybkie i precyzyjne cięcia w twardym drewnie, płytach wiórowych i stolarskich, laminatach i tworzywach sztucznych.
Długość całkowita brzeszczotu 100mm , maksymalna głębokość cięcia do 60mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 100mm DeWALT DT2220:
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- brzeszczoty serii XPC mają bardzo ostre zęby w kształcie kłów i głębokie koryta zapewniające lepsze odprowadzanie wiórów; większą prędkość cięcia, lepszą kontrolę i większą trwałość,
- brzeszczoty te zapewniają czyste, szybkie i precyzyjne cięcia w twardym drewnie, płytach wiórowych i stolarskich, laminatach i tworzywach sztucznych o grubości do 60 mm,
- brzeszczoty wykonane ze stali szybkotnącej bimetalicznej BiM.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2220
- długość całkowita brzeszczotu: 100 mm,
- długość robocza: 75 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 60 mm,
- podziałka zębów: 4,2 mm (6 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 3 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T144DF.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048075128 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 7.20 cm |
| szerokość opakowania: | 17.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
