brzeszczoty do wyrzynarek 100mm do cięcia drewna, płyt wiórowych 5 szt. DeWalt [DT2205-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2205-QZ
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 407 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem T firmy DeWALT model DT2205.
Znakomicie sprawdzają się przy wszelkich pracach wykończeniowych gdzie potrzebna jest precyzja, dokładność i czyste bez zadziorów cięcie.
Brzeszczoty DT2205 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 100mm , maksymalna głębokość cięcia do 40mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 100mm DeWALT DT2205:
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- brzeszczoty te mają zęby w kształcie kłów, znakomicie sprawdzają się przy wszelkich pracach wykończeniowych gdzie potrzebna jest precyzja, dokładność i czyste bez zadziorów cięcie,
- brzeszczoty mają nowa konstrukcja ostrza nacinającego "Plunge Point"(TM) - proste i szybkie cięcie wgłębne w drewnie i materiałach drewnopochodnych,
- brzeszczoty przeznaczone są do cięcia bez zadziorów (czyste cięcie) drewna, laminatów, płyt laminowanych,
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali węglowej, ostrza HCS.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2205:
- długość całkowita brzeszczotu: 100 mm,
- długość robocza: 75 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 40 mm,
- podziałka zębów: 2,5 mm (10 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T101B.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 10 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048074978 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
