brzeszczoty do wyrzynarek 100mm do cięcia drewna, laminatów 3 szt. DeWalt [DT2218-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2218-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 286 pkt. |
Komplet (3 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem T firmy DeWALT model DT2218 przeznaczone są do szybkiego, czystego i dokładnego cięcia drewna, laminatów, płyt wiórowych, sklejki, tworzyw sztucznych.
Brzeszczoty DT2218 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 100mm, maksymalna głębokość cięcia do 40mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 100mm DeWALT DT2218
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- brzeszczoty przeznaczone są do szybkiego, czystego i dokładnego cięcia drewna, laminatów, płyt wiórowych, sklejki, tworzyw sztucznych,
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali węglowej, ostrza HCS.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2218
- długość całkowita brzeszczotu: 100 mm,
- długość robocza: 75 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 60 mm,
- podziałka zębów: 4 mm (6 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 3 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T101DF.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048075104 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
