brzeszczot wymienny do rękojeści EX, 20'/500mm, do paneli podłogowych, Superior Bahco [EX-20-LAM-C]
-
Producent:
-
Kod producenta:EX-20-LAM-C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1259 pkt. |
Brzeszczot wymienny Superior EX-20-LAM-C do systemu pił ręcznych BAHCO z wymiennymi rękojeściami EX-RM, EX-RL, EX-LL.
Dzięki drobnym zębom (większa podziałka) przeznaczony do dokładnego cięcia laminatów, materiałów z drewna, sklejki i materiałów drewnopochodnych.
Brzeszczot EX-20-LAM-C pokryty jest xylanem co znacznie zmniejsza tarcie, z zębami typu XT hartowanymi i szlifowanymi w 3 płaszczyznach zapewniającymi dużą szybkość cięcia i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot wymienny Superior do paneli i podłóg drewnianych EX-20-LAM-C:
- do szybkiego i wydajnego cięcia laminatów, materiałów z drewna, sklejki i materiałów drewnopochodnych,
- brzeszczot Superior jest pogrubiony co zapobiega wibracjom podczas cięcia, zwiększa stabilność i dokładność w pracy,
- brzeszczoty EX-20-LAM-C mają uzębienie typu XT hartowanymi i szlifowanymi w 3 płaszczyznach zapewniającymi dużą szybkość cięcia i trwałość użytkowania,
- zmienna podziałka zębów zmniejsza wibracje i zwiększa szybkość cięcia,
- brzeszczotem można wyznaczyć długość, na brzeszczocie jest naniesiona skala od 0 do 15 cm,
- po zamontowaniu brzeszczotu do rękojeści można wyznaczyć zaznaczone kąty 45o i 90o,
- łatwe i szybkie mocowanie brzeszczotu w rękojeściach Bahco dzięki unikalnemu systemowi i opatentowanej dźwigni zatrzaskowej.
parametry brzeszczota EX-20-LAM-C:
- długość całkowita: 500mm,
- podziałka zębów: 11/12 zębów/cal,
- grubość ostrza: 0,93mm,
- waga: 365g.
| długość ostrza: | 500 mm |
| waga: | 365 g |
| liczba zębów na cal: | 11/12 |
| rodzaj zębów: |
|
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | XT |
| EAN: | 7311518298326 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.350 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
