brzeszczot wymienny do rękojeści EX, 14'/350mm, Veneer, Superior Bahco [EX-14-VEN-C]
-
Producent:
-
Kod producenta:EX-14-VEN-C
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1427 pkt. |
Brzeszczot wymienny Superior EX-14-VEN-C do systemu pił ręcznych BAHCO z wymiennymi rękojeściami EX-RM, EX-RL, EX-LL.
Zakrzywiony i ząbkowany przód (nos) brzeszczotu umożliwia rozpoczęcie cięcia w dowolnym miejscu ciętego przedmiotu.
Przeznaczony jest do cięcia małych i średnich materiałów typu sklejka, laminat, tworzywo sztuczne, drewno.
Brzeszczot EX-14-VEN-C pokryty jest xylanem co znacznie zmniejsza tarcie, z zębami typu XT hartowanymi i szlifowanymi w 3 płaszczyznach zapewniającymi dużą szybkość cięcia i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot wymienny Superior, grzbietnica EX-14-VEN-C:
- do cięcia małych i średnich materiałów typu sklejka, laminat, tworzywo sztuczne, drewno,
- posiada zakrzywiony i ząbkowany przód (nos) piły umożliwiający rozpoczęcie cięcia w dowolnym miejscu ciętego przedmiotu (np. w środku płyty czy deski),
- pila ma zęby hartowane o dużej trwałości HardPoint,
- brzeszczot Superior jest pogrubiony co zapobiega wibracjom podczas cięcia, zwiększa stabilność i dokładność w pracy,
- brzeszczot EX-14-VEN-C ma hartowane i szlifowane w 3 płaszczyznach uzębienie typu XT, które zapewnia dużą szybkość cięcia i trwałość użytkowania,
- zmienna podziałka zębów zmniejsza wibracje i zwiększa szybkość cięcia,
- brzeszczotem można wyznaczyć długość, na brzeszczocie jest naniesiona skala od 0 do 15 cm,
- po zamontowaniu brzeszczotu do rękojeści można wyznaczyć zaznaczone kąty 45o i 90o,
- łatwe i szybkie mocowanie brzeszczotu w rękojeściach Bahco dzięki unikalnemu systemowi i opatentowanej dźwigni zatrzaskowej.
parametry brzeszczota EX-14-VEN-C:
- długość całkowita: 350mm,
- podziałka zębów: 11/12 zębów/cal,
- grubość ostrza: 0,75mm,
- waga: 245g.
| długość ostrza: | 350 mm |
| waga: | 245 g |
| liczba zębów na cal: | 11/12 |
| rodzaj zębów: |
|
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | XT |
| EAN: | 7311518298340 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.240 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
