brzeszczot wymienny do piły japońskiej 270mm, ProfCut, Bahco [PC-11-19-PS-B]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-11-19-PS-B
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 844 pkt. |
Brzeszczot zapasowy typu japońskiego ProfCut BAHCO PC-11-19-PS-B, o długości 270 mm, przeznaczony do piły stolarskiej PC-11-19-PS.
Trzykrawędziowe uzębienie JT przeznaczone jest do cięcia w jednym kierunku poprzez pociąganie, co umożliwia wykonywanie dokładnych cięć ukośnych oraz krzyżowych. Cienkie i lekkie ostrze umożliwia szybkie oraz precyzyjne cięcie o wąskim rzazie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot zapasowy do piły stolarskiej typu japońskiego ProfCut Bahco [PC-11-19-PS-B]:
- przeznaczony do pociągania, do wykonywania precyzyjnych cięć ukośnych i krzyżowych,
- cienkie ostrze (0,3 mm) pozwala zmniejszyć siłę potrzebną do przecięcia (minimalne nacięcie 0,4 mm),
- trzykrawędziowe uzębienie JT służy do precyzyjnego ukośnego i krzyżowego cięcia zarówno drewna, jak i rurek z tworzywa,
- ostrze pasuje do piły stolarskiej PC-11-19-PS
Parametry techniczne ostrza do stolarskiej piły japońskiej Bahco [PC-11-19-PS-B]:
- długość ostrza: 270 mm,
- szerokość ostrza: 0,3 mm
- szerokość rzazu: 0,4 mm,
- podziałka zębów: 18,5 zębów/cal,
- waga: 65 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 270 mm |
| długość całkowita: | 270 mm |
| waga: | 65 g |
| liczba zębów na cal: | 18,5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: | JT |
| EAN: | 7311518285555 |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
