brzeszczot do piły szablastej, o długości 400mm, 1szt. DeWALT [DT2452-QZ] do materiałów izolacyjnych z włókien, styropianu, kartonu, dywanu, skóry i gumy
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2452-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1492 pkt. |
Brzeszczot do piły bagnetowej (szablastej) 1szt., firmy DeWALT model [DT2452] o długości 400mm, z chwytem uniwersalnym, współpracującym z pilarkami szablowymi różnych marek.
Dzięki odpowiednio wysokiej i sztywnej konstrukcji brzeszczotu można nim wykonywać proste, gładkie cięcia nawet w grubszych materiałach.
Brzeszczot ma szlifowane zęby HCS i przeznaczony jest do cięcia materiałów izolacyjnych z włókien, styropianu, kartonu, dywanu, skóry czy gumy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczot bagnetowy DeWALT DT2452:
- brzeszczot bagnetowy wykonany ze stali HCS o długości 400mm,
- wyposażony jest w faliste, szlifowane uzębienie, ma 6 zębów/cal,
- znakomity nóż do cięcia materiałów izolacyjnych z włókien, styropianu, kartonu, dywanu, skóry czy gumy,
- bardzo wysoki i sztywny profil brzeszczotu / noża sprawia, że można nim wykonywać proste, gładkie cięcia nawet w grubszych materiałach,
- brzeszczot zakończony jest ostrzem dzięki któremu można wycinać otwory w środku materiału,
- uchwyt uniwersalny współpracujący z pilarkami szablowymi różnych marek np.: DEWALT, Bosch, Hitachi, Flex, Makita, Metabo, Skil.
parametry brzeszczotu DT2452:
- długość całkowita: 400 mm,
- podziałka zębów: 6 zębów / cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 1,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 300 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048095447 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.13 kg |
| długość opakowania: | 49.00 cm |
| szerokość opakowania: | 6.40 cm |
| wysokość opakowania: | 0.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
