brzeszczot bagnetowych z nasypem z węglika, długość 228mm, DeWALT [DT2333-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2333-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 738 pkt. |
Brzeszczot do piły bagnetowej o długości 228mm [DT2333] przeznaczony do uniwersalnych zastosowań.
Znakomicie sprawdza się przy cięciu w metalu, w laminatach, w drewnie z gwoździami, w twardym i miękkim drewnie, w gazobetonie,.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 2 szt. brzeszczotów TCT/HM do piły bagnetowej o długości 228mm [DT2333]:
- uniwersalny brzeszczot przeznaczony do cięcia w metalu, w laminatach, w drewnie z gwoździami, w twardym i miękkim drewnie, w gazobetonie,
- brzeszczot DT2333 wykonany jest ze spieku twardego HM: brzeszczot z węglików spiekanych,
parametry brzeszczotu DT2333:
- długość całkowita: 228 mm,
- typ uzębienia: węglik spiekany ciągły,
- liczba sztuk w opakowaniu: 2,
- opakowanie: karton.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| długość całkowita: | 228 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: |
|
| EAN: | 5035048011294 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.08 kg |
| długość opakowania: | 27.00 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
