brzeszczot bagnetowy do piły szablastej, do prac budowlanych, 228mm, 10 zębów/cal, FIRE&RESCURE, Bahco [3940-228-10-DSL-10P]
Producent:
Kod producenta:3940-228-10-DSL-10P
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 230 pkt. |
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-228-10-DSL-10P, o długości całkowitej 228mm, ze stałą podziałką 10 zębów na cal, o zwiększonej grubości brzeszczotu 1,60mm; waga: 52g
- posiada precyzyjnie szlifowane uzębienie, ze zmienną podziałką zębów,
- przy zakupie 10 sztuk dodawane jest praktyczne pudełko z tworzywa,
- seria DSL przeznaczona do cięższych prac budowlanych z małą dokładnością cięcia.
Parametry brzeszczotów do pił posuwowych BAHCO 3940-228-10-DSL-10P
- długość całkowita: 228 mm,
- podziałka zębów: stała,
- liczba zębów na cal: 10,
- grubość brzeszczotu: 1,6 mm;
- waga: 52g
- przeznaczenie: do metalu,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |