    3940-228-10-DSL-10P
23,00zł brutto
18,70zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 230 pkt.
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-228-10-DSL-10P,  o długości całkowitej 228mm, ze stałą podziałką 10 zębów na cal, o zwiększonej grubości brzeszczotu 1,60mm; waga: 52g
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły szablastej do metalu BAHCO 3940-228-10-DSL-10P:
  • posiada precyzyjnie szlifowane uzębienie, ze zmienną podziałką zębów,
  • przy zakupie 10 sztuk dodawane jest praktyczne pudełko z tworzywa,
  • seria DSL przeznaczona do cięższych prac budowlanych z małą dokładnością cięcia.
Parametry brzeszczotów do pił posuwowych BAHCO 3940-228-10-DSL-10P
  • długość całkowita: 228 mm,
  • podziałka zębów: stała,
  • liczba zębów na cal: 10,
  • grubość brzeszczotu: 1,6 mm;
  • waga: 52g
  • przeznaczenie: do metalu,
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 228 mm