    3940-228-10/14-PR09-10P
Bestseller
16,35zł brutto
13,29zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 29
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 163 pkt.
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX® do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-228-10/14-PR09-10P,  o długości całkowitej 228mm, ze zmienną podziałką 10/14 zębów na cal, o grubości brzeszczotu 0,90mm; waga: 29g
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły szablastej do naprawy palet BAHCO 3940-228-10/14-PR09-10P:
  • przy zakupie 10 sztuk dodawane jest praktyczne pudełko z tworzywa,
Parametry brzeszczotów do pił posuwowych BAHCO 3940-228-10/14-PR09-10P
  • długość całkowita: 228 mm,
  • podziałka zębów: zmienna,
  • liczba zębów na cal: 10/14,
  • grubość brzeszczotu: 0,9 mm;
  • waga: 29g
  • przeznaczenie: do drewna z gwoździami,
  • liczba sztuk: 1 szt.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 228 mm