    3940-228-8/12-ST-5P
119,54zł brutto
97,19zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1195 pkt.
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-228-8/12-ST-5P,  o długości całkowitej 228mm, z podziałką 8/12 zębów / na cal.
Bardzo elastyczny, praktycznie niełamliwy brzeszczot z agresywnymi precyzyjnie szlifowanymi zębami.
Zmienna podziałka powoduje mniejsze wibracje podczas cięcia materiałów o większej grubości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły szablastej do metalu BAHCO 3940-228-8/12-ST-5P:
  • szczególnie polecany do cięcia metali, polecamy go do cięcia blach, rur czy kątowników metalowych o grubości do 3mm, oraz laminatów lub tworzyw sztucznych o podobnej grubości,
  • dostarczane w opakowaniu zbiorczym po 5 szt.,
  • standardowy (ST) kształt przeznaczony do szybkich i prostych cięć.
Parametry brzeszczotów do pił posuwowych BAHCO 3940-228-8/12-ST-5P
  • długość całkowita: 228 mm,
  • podziałka zębów: zmienna,
  • liczba zębów na cal: 8/12,
  • grubość brzeszczotu: 1,3 mm;
  • waga: 29g
  • przeznaczenie: do metalu,
  • liczba sztuk: 5szt.
liczba sztuk w opakowaniu: 5 szt.
długość całkowita: 228 mm