    3940-150-18-ST-100P
13,39zł brutto
10,89zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 102
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 134 pkt.
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-150-18-ST-100P,  o długości całkowitej 150mm, z podziałką 18 zębów / na cal, grubość brzeszczotu 0,89mm; waga: 19g.
Praktycznie niełamliwy brzeszczot z agresywnymi precyzyjnie szlifowanymi zębami, polecamy go do cięcia blach, rur czy kątowników metalowych o grubości do 3mm, laminatów lub tworzyw sztucznych o podobnej grubości (0-3mm).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły szablastej do metalu BAHCO 3940-150-18-ST-100P:
  • szczególnie polecany do cięcia metali, polecamy go do cięcia blach, rur czy kątowników metalowych o grubości do 3mm, oraz laminatów lub tworzyw sztucznych o podobnej grubości (0-3mm),
  • standardowy (ST) kształt przeznaczony do szybkich i prostych cięć.
Parametry brzeszczotu do pił posuwowych BAHCO 3940-150-18-ST-100P:
  • długość całkowita: 150 mm,
  • liczba zębów na cal: 18,
  • grubość brzeszczotu: 0,89mm;
  • waga: 19g
  • przeznaczenie: do metalu,
  • liczba sztuk: 1szt.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 150 mm