brzeszczot do piły szablastej do trudno obrabialnej stali BAHCO 3940-150-14-HST-10P:
  • brzeszczot bimetaliczny serii HST posiada precyzyjnie szlifowane zęby, jest grubszy (1,07mm) i ma szerszy korpus od standardowego dzięki czemu jest bardziej odporny na złamanie i zginanie,
  • przy zakupie 10 sztuk dodawane jest praktyczne pudełko z tworzywa,
  • standardowy (HST) kształt przeznaczony do prostych cięć w trudno obrabialnej stali.
Parametry brzeszczotu do pił posuwowych BAHCO 3940-150-14-HST-10P:
  • długość całkowita: 300 mm,
  • liczba zębów na cal: 18,
  • grubość brzeszczotu: 1,07mm;
  • waga: 56g
  • przeznaczenie: do trudno obrabialnej stali,
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 150 mm