    3940-100-14-ST-5P
83,99zł brutto
68,28zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 840 pkt.
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-100-14-ST-5P, o długości całkowitej 100mm, z podziałką 14 zębów / na cal.
Bardzo elastyczny, praktycznie niełamliwy brzeszczot z agresywnymi precyzyjnie szlifowanymi zębami.
Polecamy go do cięcia blach, rur czy kątowników metalowych o grubości do 3mm, oraz laminatów lub tworzyw sztucznych o podobnej grubości (0-3mm).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły szablastej do metalu BAHCO 3940-100-14-ST-5P:
  • szczególnie polecany do cięcia metali, polecamy go do cięcia blach, rur czy kątowników metalowych o grubości do 3mm, oraz laminatów lub tworzyw sztucznych o podobnej grubości (0-3mm),
  • dostarczane w opakowaniu zbiorczym po 5 szt.,
  • standardowy (ST) kształt przeznaczony do szybkich i prostych cięć.
Parametry brzeszczotu do pił posuwowych BAHCO 3940-100-14-ST-5P:
  • długość całkowita: 100 mm,
  • liczba zębów na cal: 14,
  • grubość brzeszczotu: 0,89mm,
  • liczba sztuk w opakowaniu: 5 szt.,
  • waga: 24g
  • przeznaczenie: do metalu,
długość całkowita: 100 mm