    3946-457-2-CB-1P
192,24zł brutto
156,29zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1922 pkt.
Brzeszczot do pił bagnetowych firmy BAHCO [3946-457-2-CB-1P], o długości 457mm, zęby z wysokiej jakości węglika spiekanego, podziałka zębów 12,7mm.
Znakomity do cięcia cegły, keramzytu i betonu komórkowego.
Specjalna kratowa konstrukcja poprawia sztywność podczas pracy i pozwala na dokładne proste cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot 457mm do piły szablastej firmy BAHCO [3946-457-2-CB-1P]:
  • długa żywotność i wysoka wydajność dzięki zębom z węglików spiekanych,
  • ostrza zostały zaprojektowane do cięcia materiałów ściernych na bazie minerałów
  • posiada niezwykle dużą podziałkę zębów 12,7 mm (2 zęby/cal)
dane techniczne brzeszczotu BAHCO [3946-457-2-CB-1P]:
  • długość całkowita: 457mm,
  • grubość brzeszczotu: 1,5 mm,
  • rodzaj zęba: węglik,
  • rozmieszczenie zębów: 2 zęby / cal,
  • waga brzeszczotu: 0,191 kg
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 457 mm