    3940-228-10-HST-5P
94,29zł brutto
76,66zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 943 pkt.
Bimetaliczny brzeszczot SANDFLEX do pił bagnetowych firmy BAHCO typ 3940-228-10-HST-5P,  o długości całkowitej 228mm, z podziałką 10 zębów / na cal, grubość brzeszczotu 0,9 mm, w komplecie jest 5 szt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły szablastej do trudno obrabialnej stali BAHCO 3940-228-10-HST-5P:
  • brzeszczot bimetaliczny serii HST posiada precyzyjnie szlifowane zęby, jest grubszy (1,07mm) i ma szerszy korpus od standardowego dzięki czemu jest bardziej odporny na złamanie i zginanie,
  • dostarczane w opakowaniu zbiorczym po 5 szt.,
  • standardowy (HST) kształt przeznaczony do prostych cięć w trudno obrabialnej stali.
Parametry brzeszczotu do pił posuwowych BAHCO 3940-228-10-HST-5P:
  • długość całkowita: 228 mm,
  • liczba zębów na cal: 10,
  • grubość brzeszczotu: 0,9 mm;
  • waga: 234 g
  • przeznaczenie: do trudno obrabialnej stali,
  • liczba sztuk: 5 szt.
  • opakowanie: pudełko z kartonu.
liczba sztuk w opakowaniu: 5 szt.
długość całkowita: 228 mm