Brzeszczot bagnetowy do cięcia metalu 14z, długość 203mm DeWALT [DT2323-QZ] opakowanie 100szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2323-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7692 pkt. |
Zestaw 100szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 203mm [DT2323].
Brzeszczot przeznaczony jest do uniwersalnych zastosowań.
Znakomicie sprawdza się przy cięciu w stali i metalach nieżelaznych, arkuszach blachy, w rurach i w profilach (3–8 mm).
Brzeszczot ma podziałkę: 14 zębów na cal.
Cena za 1 sztukę.
Komplet 100szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 203mm [DT2323]:
- uniwersalny brzeszczot przeznaczony do szybkiego cięcia w stali i metalach nieżelaznych, arkuszach blachy, rurach i profilach (3–8 mm),
- bimetalowa budowa brzeszczotu DT2323 ze stali wysokowęglowej (HCS) i szybkotnącej (HSS) zwiększa elastyczność i wytrzymałość,
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
Parametry brzeszczotu DT2323:
- długość całkowita: 203 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 14 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 100,
- opakowanie: karton.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 100 szt. |
| długość całkowita: | 203 mm |
| opakowanie: | karton |
| liczba zębów na cal: | 14 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048034101 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.53 kg |
| długość opakowania: | 33.50 cm |
| szerokość opakowania: | 13.50 cm |
| wysokość opakowania: | 4.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
