bruzdownica do rowków 180mm Makita [SG181] 2150W
-
Producent:
-
Kod producenta:SG181
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 38601 pkt. |
Mocna, niezawodna bruzdownica MAKITA SG181 z silnikiem o mocy 2150W, pakowana w stalowej walizce.
Bruzdownica nadaje się do szybkiego i precyzyjnego wykonywania szczelin i kanałów w murach z ceramiki, pustaków i nie wibrowanego betonu niskiej klasy. Posiada łagodny rozruch oraz ustawianie szerokości cięcia w zakresie od 9-43 mm i głębokości cięcia od 15-60 mm.
bruzdownica do rowków Makita [SG181] 2150W, 180mm:
- bruzdownica wyposażona z silnikiem o mocy 2150W,
- przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego wykonywania szczelin i kanałów w murach z ceramiki, pustaków i nie wibrowanego betonu niskiej klasy,
- wyposażona w łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- obudowa przekładni i osłona zostały wykonane ze stabilnego, odlewanego pod ciśnieniem aluminium,
- układ elektroniczny posiada wskaźnik optyczny do kontroli optymalnej prędkości obrotowej,
- dostarczana bez tarczy diamentowej, pakowana w walizce stalowej.
parametry bruzdownicy Makita SG181:
- moc znamionowa silnika: 2150 W
- prędkość obr. na biegu jałowym: 7200 obr/min
- szerokości cięcia: 9 - 43 mm
- głębokości cięcia: 15 - 60 mm
- średnica tarczy: 180 mm (tarcz brak na wyposażeniu),
- waga: 5,6 kg.
wyposażenie bruzdownicy Makita SG181:
- klucz SW13/17 [B03384],
- dysza wydmuchu [B44669],
- kołek do ustawiania tarcz diamentowych [B47100],
- walizka stalowa.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 5,6 kg |
| na wyposażeniu: | klucz SW13/17 [B03384], dysza wydmuchu [B44669], kołek do ustawiania tarcz diamentowych [B47100], walizka stalowa |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7200 obr/min |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| moc znamionowa: | 2150 W |
| max głębokość ciecia: | 15-60 mm |
| opakowanie: | walizka |
| max szerokość cięcia: | 9-43 mm |
| EAN: | 088381856065 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.75 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
