Blender ręczny ES9160070B Black+Decker BXHBA600E, o mocy 600W, w zestawie z końcówką miksującą ze stali nierdzewnej, rozdrabniaczem, miarką i trzepaczką, pakowany w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Blender ręczny 600W, ES9160070B, Black+Decker [BXHBA600E]:
  • blender ręczny o mocy 600W, w zestawie z końcówką miksującą, rozdrabniaczem, miarką i trzepaczką,
  • blender ręczny posiada 2 ostrza ze stali nierdzewnej wysokiej jakości,
  • końcówka miksująca ze stali nierdzewnej,
  • montaż wszystkich elementów zestawu jest bardzo łatwy i szybki,
  • końcówki można myć w zmywarce,
  • blender zapakowany jest w kartonie.
Dane techniczne blendera ES9160070B, Black+Decker [BXHBA600E]:
  • moc znamionowa: 600 W,
  • regulacja obrotów: mechaniczna-skokowa,
  • liczba poziomów obrotów: 20,
  • funkcje blendera: mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, siekanie, ubijanie piany,
  • pojemność miarki: 0,7 L,
  • możliwość mycia w zmywarce: miarka, rozdrabniacz (bez ostrzy), trzepaczka,
  • waga: 1,1 kg,
  • wymiary opakowania: 120 x 210 x 240 mm
waga kg: 1,1 kg
moc znamionowa: 600 W
opakowanie: karton
EAN: 8432406160071
kraj produkcji: Chiny
stan: nowy
rodzaj zasilania: sieciowe 230V