bimetaliczna piła taśmowa 14/18 zębów/cal do przecinarki ręcznej DCS371N DeWalt [DT8463-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT8463-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2522 pkt. |
Bezkońcowa, bimetaliczna piła taśmowa 14/18 zębów/cal firmy DeWalt [DT8463] przeznaczona do cięcia metali, pakowana po 4szt. w opakowaniu z kartonu.
Piła taśmowa znakomicie sprawdza się przy cięciu elementów stalowych, aluminiowych, stali nierdzewnych i PCV o grubości materiału w zakresie 6,35 - 9,52mm.
Piła taśmowa DT8463 współpracuje z przecinarką ręczną DCS371N DeWalt.
bimetaliczna piła taśmowa Dewalt [DT8463]
- bezkońcowa, bimetaliczna piła taśmowa do cięcia metali, elementów stalowych, aluminiowych, stali nierdzewnych i PCV o grubości materiału w zakresie 6,35 - 9,52mm
- współpracuje z przecinarką ręczną DCS371N DeWalt
Parametry piły taśmowej Dewalt [DT8463]
- liczba zębów: 14/18 zębów/cal
- wymiary: 835 x 12 x 0,5mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 4 szt. |
| długość całkowita: | 835 mm |
| liczba zębów na cal: | 14/18 |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | DCS371 |
| EAN: | 5035048090916 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.92 kg |
| długość opakowania: | 13.34 cm |
| szerokość opakowania: | 2.22 cm |
| wysokość opakowania: | 35.56 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
