    3830-177-HIGH
558,00zł brutto
453,66zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 5580 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-177-HIGH SANDFLEX o średnicy 177mm, maksymalna głębokość wiercenia 50mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Piła otworowa bimetaliczna Bahco [3830-177-HIGH]
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 50mm
  • średnica wiercenia: 177mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 1340g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 177 mm
głębokość wiercenia: 50 mm