akumulatorowy zestaw Combo DCH072+DCD703, 12V XR, Li-Ion 2x3,0Ah, DeWALT [DCK2101L2T-QW] walizka TStak
-
Producent:
-
Kod producenta:DCK2101L2T-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16556 pkt. |
Zestaw Combo 2 narzędzi akumulatorowych z serii XR Li-Ion 12V DeWALT DCK2101L2T-QW całość zapakowana w walizce systemowej TStak.
Zestaw składa się z: młotowiertarki SDS+ DCH072, wiertarko-wkrętarki DCD703, 2 akumulatorów o pojemności 3,0Ah i ładowarki wielonapięciowej.
Praktyczny, kompaktowy zestaw Combo DeWalt, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań, idealny do prac remontowo-budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 narzędzi akumulatorowych 12V XR COMBO DeWALT [DCK2101L2T-QW]:
AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA SDS+ 12V DEWALT [DCH072]:
- przeznaczona jest do wiercenia otworów w betonie, cegle i murze od 4 mm do 10 mm,
- 2 tryby pracy: wiercenie i wiercenie z udarem,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja ogranicza zmęczenie operatora podczas długich okresów pracy,
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI DEWALT [DCH072]:
- napięcie: 12V XR,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 1,1 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-910 obr./min,
- częstość udarów: 0-4280 ud./min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 14 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 10 mm,
- wymiary (D x S x W): 254 x 76 x 176 mm,
- waga: 1,7 kg
2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 12V XR DEWALT DCD703:
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka serii XR Li-Ion 12V z silnikiem bezszczotkowym,
- na wyposażeniu posiada 4 wymienne głowice:
-standardowy uchwyt wiertarski 10mm,
-uchwyt sześciokątny do mocowania końcówek 1/4",
-uchwyt do pracy przy krawędziach,
-uchwyt kątowy,
- dzięki wymiennym głowicom wiertarko-wkrętarka doskonale nadaje się do szerokiej palety prac montażowych,
- posiada 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- wyróżnia się bardzo małym rozmiarem, poręcznością i mocą porównywalną do narzędzi o większym napięciu - wysoki maksymalny moment obrotowy: do 57,5 Nm,
- nowa przekładnia stworzona pod silnik bezszczotkowy posiada wyłącznie metalowe koła zębate, co zapewnia trwałość i wytrzymałość,
- kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w diodę LED oświetlającą pole pracy oraz wygodny, gumowany uchwyt,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD703:
- napięcie zasilania: 12V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 425 obr./min.,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 1500 obr./min.,
- uchwyt wiertarski: 10 mm,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 25,5 / 57,5 Nm,
- wymiary: 125 x 185 mm,
- waga: 0,73 kg
zestaw DeWALT [DCK2101L2T] składa się z narzędzi 12V serii XR:
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| na wyposażeniu: | młotowiertarka: DCH072, wiertarko-wkrętarka: DCD703, 2 x akumulator Li-Ion: 3,0Ah DCB124, ładowarka: DCB112, walizka TStak |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 2 szt |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048798539 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 10,8V / 12V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.20 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 29.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
