akumulatorowy wyciskacz do silikonu i kleju 300/600ml 18V Li-Ion LXT, Makita [DCG180ZX]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG180ZX
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11612 pkt. |
Akumulatorowy wyciskacz 18V, Makita [DCG180ZX] do mechanicznego nakładania klejów i silikonów. W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wyciskacz przeznaczony jest do kartuszy o pojemności 300 ml, ma możliwość przezbrojenia na kartusze o pojemności 600ml za pomocą uchwytu kartusza typ B [196352-6], który znajduje się na wyposażeniu.
Wyciskacz do kleju i silikonu posiada regulację prędkości spustem włącznika co zapewnia maksymalną kontrolę przepływu wyciskanej masy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY PISTOLET DO SILIKONU, MAKITA [DCG180ZX]
- wyciskacz przeznaczony jest do nakładania materiału uszczelniającego na powierzchnię,
- wstępna regulacja prędkości posuwu,
- elektroniczna regulacja prędkości za pomocą spustu włącznika - zapewnia maksymalną kontrolę przepływu silikonu lub kleju,
- pistolet przeznaczony do kartuszy o poj. 300 ml, możliwość przezbrojenia na tubę o poj. 600 ml,
- funkcja anti drop zapobiega wyciekaniu substancji po zwolnieniu spustu,
- ogumowana rękojeść zapewnia większą kontrolę oraz komfort,
- dioda LED ostrzegająca o przeciążeniu,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
- napięcie: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
-
obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-28 mm/s,
- maksymalna siła wyciskania: 5000 N,
- wymiary: 404 mm,
- masa: 2.1 - 3,0 kg.
- uchwyt kartusza typ A (kpl.):196351-8,
- uchwyt kartusza typ B (kpl): 196352-6,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,3 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt kartusza typ A (kpl.):196351-8, uchwyt kartusza typ B (kpl): 196352-6, instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 404 mm |
| prędkość posuwu tłoka: | 0-28 mm/s |
| max siła wyciskania: | 5000 N |
| obsługiwane kartusze : |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381679398 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.6 kg |
| długość opakowania: | 53 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
