akumulatorowy wertykulator z koszem 30l, 18V 5.0Ah, 32cm, Makita [DUV320RT]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUV320RT
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14868 pkt. |
Akumulatorowy wertykulator 18V, Makita DUV320RT, o szerokości roboczej 32 cm, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 5,0 Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Cichy, mocny wertykulator polecany do pielęgnacji ogrodów o powierzchni do 250 m². Wertykulator wyposażony jest w kosz na trawę o pojemności 30 L i wałek do wertykulacji. Posiada 4-stopniową regulację głębokości, łatwo ustawianą za pomocą dźwigni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy wertykulator 18V Makita [DUV320RT]:
- wertykulator przeznaczony jest do usuwania mchu i korzeni chwastów oraz napowietrzenia gleby, aby zapewnić lepsze warunki wzrostu dla trawy,
- posiada kosz o pojemności 30 litrów oraz funkcję wyrzutu tylnego,
- jest wyposażony w wydajny i trwały silnik bezszczotkowy - BLDC,
- został wyprodukowany zgodnie z Technologią XPT, która zapewnia mu podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada 4-stopniową, łatwą regulację głębokości ustawianą za pomocą dźwigni,
- blokada włącznika chroni wertykulator przed przypadkowym uruchomieniem,
- bezpieczeństwo pracy zapewnia funkcja anty-restart oraz hamulec elektryczny,
- wyposażony jest w diodę ostrzegającą o niskim stanie naładowania akumulatora,
- uchwyt można złożyć, co ułatwia przechowywanie,
- duże przednie i tylnie koła o średnicy 160mm, osadzone na łożyskach kulkowych oraz niskie wibracje zapewniają wygodną pracę,
- na wyposażeniu wertykulator posiada wałek do wertykulacji,
- posiada wodoodporny, zespół tnący co umożliwia łatwe czyszczenie wodą z węża ogrodowego,
- wertykulator dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WERTYKULATORA MAKITA [DUV320RT]:
- napięcie zasilania: 18V LXT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3300 obr./min.,
- szerokość koszenia: 32 cm,
- głębokość robocza: -8 - +4 mm,
- pojemność kosza: 30 L,
- poziom mocy akustycznej: 89 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 75 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 1035 x 565 x 995 mm,
- wymiary po złożeniu (D x S x W): 610 x 565 x 430 mm,
- waga bez akumulatora: 9,7 kg,
- waga z akumulatorem: 10,1 - 10,4 kg
WYPOSAŻENIE WERTYKULATORA MAKITA [DUV320RT]:
- 1 akumulator BL1850B (18V / 5,0Ah),
- ładowarka DC18RC,
- wałek do wertykulacji [YA00001316],
- kosz na trawę [YA00001377],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DUV320.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DUV320.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DUV320.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 10,1 - 10,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 9,7 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL1850B (18V / 5,0Ah), ładowarka DC18RC, wałek do wertykulacji [YA00001316], kosz na trawę [YA00001377], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 1035 x 565 x 995 mm |
| pojemność kosza: | 30 l |
| szerokość koszenia: | 32 cm |
| typ obsługiwanych akumulatorów: | Li-Ion |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 89 dB |
| EAN: | 197050007698 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 60.7 cm |
| szerokość opakowania: | 46.5 cm |
| wysokość opakowania: | 33.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Duv320 |
