akumulatorowy sekator ogrodniczy 26mm; 10,8V Bahco [BCL226] 2x2,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL226
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14650 pkt. |
Akumulatorowy sekator ogrodowy 10,8V Bahco BCL226, o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do przycinania lekkiego przycinania winorośli, a także krzewów i małych drzewek ozdobnych. Dostarczany z 2 akumulatorami o pojemności 2,5 Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Progresywny spust umożliwia dwustopniowe otwieranie ostrza: 15 mm i 26 mm, co pozwala oszczędzać czas pracy i energię akumulatora. Bezprzewodowy system zwiększa swobodę pracy zapewniając przy tym precyzję i dokładność cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy sekator ogrodniczy 26mm, 10,8V Bahco [BCL226]:
- sekator o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do lekkiego przycinania winorośli, a także krzewów i małych drzewek ozdobnych,
- wysokiej jakości ostrza ze stali SK5 zapewniają doskonałą jakość cięcia do 26 mm,
- z dwustopniowym otwieraniem ostrza (15 mm i 26 mm), co pozwala oszczędzać czas pracy i energię akumulatora,
- bezprzewodowy system zwiększa swobodę pracy, zapewniając przy tym precyzję i dokładność cięcia,
- sekator posiada ekran Smart, który wyświetla liczbę cięć i stan naładowania akumulatora,
- smukły korpus narzędzia wykonany ze wzmocnionego tworzywa sztucznego posiada miękki uchwyt zapewniający wysoki komfort pracy i pewny chwyt,
- dobry dostęp do pokrywy serwisowej ułatwia regulację i wymianę ostrzy,
- otwór na smar i system blokady nakrętek ułatwiają konserwację,
- konstrukcja sekatora sprawia, że może być używany zarówno przez osoby lewo-, jak i praworęczne,
- sekator dostarczany jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA AKUMULATOROWEGO BAHCO [BCL226]:
- napięcie zasilania: 10,8V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2,5 Ah,
- zużycie energii: 27 Wh,
- moc: 400 W,
- czas pracy: 2 - 6 godzin,
- czas ładowania: 1,5 godziny,
- regulacja rozwarcia ostrza: 2-stopniowa,
- średnica cięcia przy pełnym otwarciu: 26 mm,
- średnica cięcia przy półotwarciu: 15 mm,
- długość całkowita: 290 mm,
- waga akumulatora: 0,19 kg,
- waga sekatora z akumulatorem: 0,920 kg
WYPOSAŻENIE SEKATORA BAHCO [BCL226]:
- 2 akumulatory [BCL226B],
- ładowarka dwugniazdowa [BCL226C],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://pimdatacdn.bahco.com/media/sub1163/192e249006264d3a.pdf
Gwarancja: https://www.bahco.com/pl_pl/gwarancja-ogolna-snae
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| długość całkowita: | 290 mm |
| waga z akumulatorem: | 0,92 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory [BCL226B], ładowarka dwugniazdowa [BCL226C], instrukcja obsługi |
| wymiary: | dł. 290 mm |
| max średnica cięcia: | 26 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150561087 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.94 kg |
| długość opakowania: | 38 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 8.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
