akumulatorowy, samopoziomujący laser krzyżowy zasięg 35m z wiązką zieloną, Li-ion 10,8V, Makita [SK105GDZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:SK105GDZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12162 pkt. |
Akumulatorowy, samopoziomujący laser krzyżowy, Li-Ion 10.8V, firmy Makita model SK105GDZ -wersja bez akumulatora i ładowarki, zasilany z akumulatora Li-Ion 10,8V. Całość pakowana w praktycznej torbie materiałowej, laser wyznacza linię koloru zielonego;
Niezawodne narzędzie do szybkiego i dokładnego wyznaczania poziomu w zakresie 180º i pionu w zakresie 160º
Laser ten ma funkcję wyświetlania linii zielonej w 2 płaszczyznach, może to robić jednocześnie lub można przełączyć na jedna z 3 możliwości.
Zasięg widoczności we wnętrzach do 35m (z detektorem do 80m).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy laser krzyżowy Li-Ion 10,8V (12V Max) z wiązką zieloną Makita [SK105GDZ]:
- laser SK105GDZ ma 3 tryby wyświetlania wiązki lasera, zmienia się je przy pomocy przełącznika:
- linia pionowa i pozioma,
- linia pozioma,
- linia pionowa,
- laser krzyżowy SK105GDZ wykonany jest w technologii XPT o podwyższonej odporności na wilgoć, pył czy kurz,
- posiada 2 tryby regulacji jasności: tryb eko i tryb jasny,
- bardzo przydatny podczas prac konstrukcyjnych do precyzyjnego wyznaczania linii budowy ścian, wysokości ścian czy montażu sufitów podwieszanych,
- tryb pulsacyjny lasera SK105GDZ pozwala na współpracę z detektorem, umożliwiając pracę w jasnych warunkach;
- ma możliwość zasilania urządzenia akumulatorami 18 V Li-Ion przy użyciu adaptera ADP05,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- laser współpracuje z detektorem.
parametry lasera krzyżowego SK105GDZ:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- zasięg widoczności linii w pomieszczeniu: 35 m,
- zasięg widoczności z detektorem w pomieszczeniu: do 80 m,
- klasa lasera: 2, <1mW,
- kolor wiązki: zielony
- dokładność: ± 3,0 mm/ 10m,
- liczba wiązek: 2,
- zakres samopoziomowania: ± 4° ,
- zasilanie: akumulator 10,8V,
- mocowanie do statywu: gwint 1/4''
- masa: 0,84 kg,
- wymiary : 157 x 64 x 102 mm.
w skład zestawu SK105GDZ wchodzi:
- laser krzyżowy o wiązce zielonej SK105GDZ,
- uchwyt naścienny,
- tarcza celownicza,
- pokrowiec z paskiem na ramię
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,84 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,46 kg |
| na wyposażeniu: | laser krzyżowy o wiązce zielonej SK105GDZ, uchwyt naścienny, tarcza celownicza, pokrowiec z paskiem na ramię |
| wymiary: | 157 x 64 x 102 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 3mm/10m |
| klasa ochrony: | 54 IP |
| gwint przyłączenia do statywu: | 1/4'' |
| klasa lasera: | 2 |
| kolor lasera: | zielony |
| liczba wiązek lasera: | poziom + pion |
| zakres samopoziomowania: | 4 stopnie |
| długość fali lasera: | 525 nm |
| zakres pracy lasera: | 35 m |
| zakres pracy lasera z detektorem: | 80 m |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 088381851909 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 0.9 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
