akumulatorowy odbiornik radiowy z ładowarką, Makita [DMR301]
-
Producent:
-
Kod producenta:DMR301
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11972 pkt. |
Stereofoniczny odbiornik radiowy z wbudowaną ładowarką i Bluetooth Makita DMR301 z cyfrowym wyświetlaczem, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Radio umożliwia możliwość odbioru stacji radiowych FM lub DAB/DAB+. Za pomocą systemu Bluetooth radio budowlane może odtwarzać muzykę zapisaną np. na telefonie.
Wbudowana ładowarka umożliwia ładowanie akumulatorów Li-Ion CXT (10,8 V / 12 V max) oraz LXT (14,4 V / 18 V). 2-głośnikowy system stereo zapewnia czysty dźwięk nawet w czasie ładowania akumulatora.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy, stereofoniczny odbiornik radiowy z ładowarką i Bluetooth Makita [DMR301]:
- akumulatorowy odbiornik radiowy z wbudowaną ładowarką akumulatorów Li-Ion CXT (10,8 V / 12 V max) oraz LXT (14,4 V / 18 V),
- czas ładowania akumulatora BL1860B (18 V / 6,0 Ah) wynosi 100 min,
- 2-głośnikowy system stereo,
- radio zapewnia czysty dźwięk nawet w czasie ładowania akumulatora,
- kompaktowy odbiornik radiowy zapewnia możliwość odbioru stacji radiowych FM lub DAB/DAB+,
- posiada podświetlany wyświetlacz cyfrowy z funkcją wyświetlania informacji o stanie ładowania akumulatora,
- wyposażone jest w Bluetooth klasy 2 z możliwym zasięgiem do 30 m w dobrych warunkach radiowych (zasięg optymalny wynosi 10 m),
- za pomocą systemu Bluetooth może odtwarzać muzykę zapisaną np. na telefonie,
- radioodtwarzacz wykonany jest w klasie ochrony IP64 - odporny na kurz i słaby deszcz (przy zasilaniu akumulatorowym),
- wyposażone w 2 porty USB umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych,
- może być używane jako głośnik stereo po podłączeniu innego źródła dźwięku (wejście AUX),
- odbiornik radiowy posiada gumowany uchwyt przestawiany o 90°,
- w tylnej części obudowy umieszczono praktyczny otwieracz do butelek,
- nie współpracuje z akumulatorami Ni-Cd oraz Ni-Mh oraz akumulatorami Li-Ion typu G,
- dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE RADIA BUDOWLANEGO MAKITA [DMR301]:
- moc wyjściowa:
- 10,8V: 1,2W x 2,
- 14,4V: 2,2W x 2,
- 18V: 3,5W x 2,
- zakres częstotliwości FM: 87,5 - 108 Mhz,
- zakres częstotliwości DAB/DAB+: 174.928 - 239.200 MHz,
- wersja Bluetooth: 5,0,
- zasięg transmisji:
- możliwy: do 30 m,
- optymalny: do 10 m,
- głośnik: Ø 89 mm x 2,
- wymiary: 268 x 185 x 305 mm,
- waga (EPTA): 5,9 - 6,6 kg
WYPOSAŻENIE RADIA BUDOWLANEGO MAKITA [DMR301]:
- zasilacz AC 230V / DC 24V 120W,
- 2x Bateria LR6 / AA,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| waga z akumulatorem: | 6,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,9 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz, instrukcja obsługi |
| wymiary: | 268 x 185 x 305 mm |
| system Bluetooth: | tak |
| typ zasilania radia: |
|
| możliwość ładowania: | tak |
| napięcie obsługiwanych akumulatorów: |
|
| typ obsługiwanych akumulatorów: | Li-Ion |
| możliwość podłączenia innego źródła dźwieku: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381899550 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 305 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.65 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 32.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
