akumulatorowy kompaktowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 339 Nm, M18 FIW2F12-0, Milwaukee [4933498058]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933498058
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11475 pkt. |
akumulatorowy kompaktowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 339 Nm, M18 FIW2F12-0, Milwaukee [4933498058], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
4-Mode DRIVE CONTROL umożliwia użytkownikowi przełączenie na cztery różne ustawienia prędkości i momentu obrotowego, aby zmaksymalizować wszechstronność.
Funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu.
System automatycznego wyłączania stosuje moment obrotowy nieprzekraczający 34 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu.
Narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy kompaktowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 339 Nm, M18 FIW2F12-0, Milwaukee [4933498058]
- klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym o momencie obrotowym 339 Nm,
- klucz udarowy w kompaktowych rozmiarach 124 mm, co zapewnia większy dostęp w ciasnych przestrzeniach,
- Tri-LEDs zapewnia oświetlenie wysokiej rozdzielczości, aby zwiększyć widoczność obszaru roboczego,
- 4-Mode DRIVE CONTROL umożliwia użytkownikowi przełączenie na cztery różne ustawienia prędkości i momentu obrotowego, aby zmaksymalizować wszechstronność,
- funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu,
- system automatycznego wyłączania stosuje moment obrotowy nieprzekraczający 34 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu,
- klucz udarowy posiada mocowanie kwadrat 1/2" z pierścieniem zabezpieczającym, oraz chowany hak do zawieszenia na pasie,
- narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MILWAUKEE [4933498058]
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- prędkość obrotowa:
- na 1 biegu jałowym: 0-900 obr./min,
- na 2 biegu jałowym: 0-1650 obr./min,
- na 3 biegu jałowym: 0-2400 obr./min,
- na 4 biegu jałowym: 0-1200 obr./min, - częstotliwość udarów:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 1000 ud./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 2400 ud./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 3500 ud./min, - maksymalny moment obrotowy:
- tryb 1: 102 Nm,
- tryb 2: 203 Nm,
- tryb 3: 339 Nm,
- tryb 4: 34 Nm, - moment zrywający: 339 Nm,
- maksymalna średnica śruby: M16,
- waga z akumulatorem 1,8 kg.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU KLUCZA UDAROWEGO MILWAUKEE [4933498058]
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi. |
| częstotliwość udaru: | 0-3500 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1000 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2400 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3500 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-900 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1650 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2400 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 0-2400 Nm |
| liczba biegów: | 3+A |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546512187 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470446-M18FIW2P12-M18FIW2F12-M18FIW2F38--IN.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| M18fiw2p12 M18fiw2f12 M18fiw2f38 In |
