akumulatorowa grzechotka 1/4'' 3/8'', 10,8V/12V, 2.0 Ah, Makita [WR100DSA]
-
Producent:
-
Kod producenta:WR100DSA
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7607 pkt. |
Akumulatorowy klucz zapadkowy 12V MAX Li-Ion Makita WR100DZ z mocowaniem na kwadrat 1/4" i 3/8". Po zdemontowaniu adaptera istnieje możliwość używania narzędzia jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę. W tej wersji z akumulatorem, ładowarką i torbą transportową.
Akumulatorowy klucz zapadkowy służy do montażu połączeń gwintowych od M5 do M12 (śruby standardowe). Posiada możliwość beznarzędziowej zmiany adaptera nasadki w zależności od potrzeb.
Klucz zapadkowy przeznaczony jest do wykonywania prac montażowych. Może być wykorzystywany w budownictwie np. do skręcania szalunków, i w pracach instalacyjnych, np. podczas montażu ciągów rurowych ale także sprawdzi się w domowym warsztacie.
Akumulatorowy klucz zapadkowy 12V MAX (10,8V), 1/4", 3/8" WR100DSA:
- lekki i kompaktowy klucz zapadkowy zasilany akumulatorowo,
- wykonany w technologii XPT gwarantującej podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- zgodny z technologią CXT - Compact eXtreme Technology, co zapewnia dużą moc i wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej, zapewniając przy tym dobrą ergonomię uchwytu,
- możliwość beznarzędziowej zmiany adaptera nasadki w zależności od potrzeb, na uchwyt kwadratowy 1/4" lub uchwyt kwadratowy 3/8",
- po zdemontowaniu uchwytu narzędzia istnieje możliwość używania jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę,
- prędkość obrotowa regulowana jest spustem włącznika,
- znakomicie zastępuje klucze ręczne, maksymalny moment obrotowy to 47,5 Nm,
- ergonomiczny, wąski uchwyt pokryty elastomerem, został zaprojektowany tak, aby umożliwić obsługę narzędzia w sposób zbliżony do narzędzia ręcznego,
- dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania podświetla miejsce pracy,
- dostarczany z torbą transportową, akumulatorem BL1021B (12Vmax / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.
DANE TECHNICZNE akumulatorowego klucza zapadkowego 12V MAX WR100DSA:
- napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/4" i 3/8", 13 mm (bez adaptera nasadki),
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 800 obr./min,
- śruby standardowe: M5 - M12,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M10,
- maksymalny moment obrotowy: 47,5 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 341 mm,
- waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
WYPOSAŻENIE akumulatorowego klucza zapadkowego 12V MAX WR100DSA:
- adapter nasadek z uchwytem 1/4": [191A51-1],
- adapter nasadek z uchwytem 3/8": [191A50-3],
- ładowarka DC10SB: [197363-4],
- akumulator BL1021B (12 V max / 2,0 Ah): [197396-9],
- torba transportowa,
instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/WR100D.pdf
deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/WR100D.pdf
schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/WR100D.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | adapter nasadek z uchwytem 1/4": [191A51-1], adapter nasadek z uchwytem 3/8": [191A50-3], ładowarka DC10SB: [197363-4], akumulator BL1021B (12 V max / 2,0 Ah): [197396-9], torba transportowa, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 800 obr/min |
| typ mocowania : |
|
| wymiary: | dł 341 mm |
| max moment obrotowy : | 47,5 Nm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381883719 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.52 kg |
| długość opakowania: | 36.1 cm |
| szerokość opakowania: | 20.9 cm |
| wysokość opakowania: | 11.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Wr100d |
