    TW160DSAE
Promocja -4%
768,93zł brutto
625,15zł netto
804,42zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 7689 pkt.
Akumulatorowy klucz udarowy 10,8V (12V max) z mocowaniem na kwadrat 3/8" Makita TW160DSAE, w tej wersji dostarczany z 2 akumulatorami 2,0Ah i ładowarką, pakowany w walizce z tworzywa.
2-biegowy klucz udarowy wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC, z maksymalnym momentem obrotowym 160Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy klucz udarowy 3/8", 12V max (10,8V) Makita [TW160DSAE]:
  • wyposażony w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
  • wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilny jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
  • posiada 2-stopniową elektroniczną kontrolę prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów,
  • płynna regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika,
  • maksymalny moment obrotowy wynosi 160 Nm,
  • moment obrotowy jest taki sam zarówno przy prawych jak i na lewych obrotach,
  • obudowa przekładni aluminiowa,
  • ergonomicznie zaprojektowany uchwyt został pokryty elastomerem,
  • dostarczany jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowany w walizce z tworzywa.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW160DSAE]:
  • napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • pojemność akumulatorów: 2,0Ah,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym:
    • bieg 1: 0 - 1300 /min.,
    • bieg 2: 0 - 2400 /min.,
  • częstość udarów na biegu jałowym:
  • maksymalny moment obrotowy: 160 Nm,
  • śruby standardowe: M8 - M16,
  • śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12,
  • typ mocowania: kwadrat 3/8",
  • wymiary - długość całkowita: 144 mm,
  • waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW160DSAE]:
 Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 2.0 Ah
waga z akumulatorem: 1,0 kg
waga bez akumulatora: 1,2 kg
na wyposażeniu: 2 akumulatory (12 V max / 2,0 Ah): [197396-9], ładowarka DC10SB: [197363-4], walizka z tworzywa: [821661-1], uchwyt do mocowania na pasku: [346909-5], instrukcja obsługi
częstotliwość udaru: 0-3600 udar/min
częstotliwość udaru na I biegu: 0-2000 udar/min
częstotliwość udaru na II biegu : 0-3600 udar/min
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-2400 obr/min
prędkość obrotowa na I biegu: 0-1300 obr/min
prędkość obrotowa na II biegu: 0-2400 obr/min
typ mocowania : kwadrat 3/8"
typ silnika: bezszczotkowy
wymiary: dł. 144 mm
max moment obrotowy : 160 Nm
liczba biegów: 2
opakowanie: walizka z tworzywa
EAN: 088381876902
stan: nowy
obroty prawo/lewo: tak
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V