    TW140DSMJ
Promocja -2%
722,47zł brutto
587,37zł netto
735,89zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 7225 pkt.
Profesjonalny, akumulatorowy klucz udarowy 10,8V (12V max) z mocowaniem na kwadrat 3/8" Makita TW140DSMJ, w tej wersji dostarczany z 2 akumulatorami 4,0Ah i ładowarką, pakowany w walizce systemowej MAKPAC typu 1.
Klucz udarowy z maksymalnym momentem obrotowym 140Nm, takim samym zarówno przy prawych jak i lewych obrotach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy klucz udarowy 3/8", 12V max (10,8V) Makita [TW140DSMJ]:
  • wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilny jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
  • regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika,
  • maksymalny moment obrotowy 140 Nm - taki sam zarówno przy prawych jak i lewych obrotach,
  • obudowa przekładni aluminiowa,
  • ergonomicznie zaprojektowany uchwyt został pokryty elastomerem,
  • dostarczany jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowany w walizce systemowej MAKPAC.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW140DSMJ]:
  • napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • pojemność akumulatorów: 4,0Ah,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min,
  • częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 /min,
  • śruby standardowe: M8 - M16,
  • śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12,
  • typ mocowania: kwadrat 3/8",
  • maksymalny moment obrotowy: 140 Nm,
  • wymiary - długość całkowita: 161 mm,
  • waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW140DSMJ]:
  • 2 akumulatory BL1041B (12 V Max / 4,0 Ah),
  • ładowarka DC10SB,
  • uchwyt do mocowania na pasku: [346909-5],
  • walizka MAKPAC typ 1: [821549-5],
  • wkład do walizki MAKPAC,
  • instrukcja obsługi.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 4.0 Ah
waga z akumulatorem: 1,0 kg
waga bez akumulatora: 1,2 kg
na wyposażeniu: 2 akumulatory BL1041B (12 V Max / 4,0 Ah), ładowarka DC10SB, uchwyt do mocowania na pasku: [346909-5], walizka MAKPAC typ 1: [821549-5], wkład do walizki MAKPAC, instrukcja obsługi
częstotliwość udaru: 0-3200 udar/min
typ mocowania : kwadrat 3/8"
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: dł. 161 mm
max moment obrotowy : 140 Nm
liczba biegów: 1
opakowanie: walizka MAKPAC
EAN: 088381860635
stan: nowy
obroty prawo/lewo: tak
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V