Akumulatorowy klucz udarowy 3/4", 1800Nm, 40V max, Makita [TW001GM201] 2x4,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:TW001GM201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 34519 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 3/4" z serii XGT Makita TW001GM201 w tej wersji z 2 akumulatorami 40V max Li-Ion 4,0Ah BL4040 i ładowarką DC40RA. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac.
Klucz udarowy TW001G przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych. Ma bardzo dobre parametry pracy (moment obrotowy 1800 Nm, moment zrywający 2050 Nm).
Innowacyjny, mocniejszy i bardziej wytrzymały klucz udarowy serii XGT, kompatybilny z nowymi akumulatorami o napięciu 40V max została stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy na kwadrat 3/4", 40V max Makita [TW001GM201]:
- bardzo mocny klucz udarowy z zabierakiem 3/4" z nowej serii XGT 40V max przeznaczony do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności,
- wyposażony jest w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, pozwalający osiągnąć wysokie parametry pracy,
- został wykonany zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu charakteryzuje się podwyższoną odpornością na pył i wilgoć,
- posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, która umożliwia kontrolę prędkości obrotowej i częstotliwości udarów,
- automatyczne zatrzymanie urządzenia przy dokręcaniu/ odkręcaniu śrub i nakrętek (po 3 tryby dla odkręcania i dokręcania)
- dodatkowo wyposażony jest w tryb pełnej prędkości, który umożliwia przełączenie pomiędzy regulowaną pełną prędkością przy pomocy przycisku zmniejszając zmęczenie użytkownika,
- obroty lewo/prawo i hamulec elektryczny,
- niewielkie rozmiary (długość 217mm) pozwalają na wygodną pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- gumowana ergonomiczna rękojeść podnosi komfort pracy i zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach,
- klucz udarowy został wyposażony w 2 diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania podświetlające miejsce pracy,
- dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami i ładowarką.
Parametry techniczne klucza udarowego Makita [TW001GM201]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-950 obr./min,
- 2 bieg: 0-1150 obr./min,
- 3 bieg: 0-1400 obr./min,
- 4 bieg: 0-1800 obr.min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-1900 ud./min
- 2 bieg: 0-2200 ud./min,
- 3 bieg: 0-2400 ud.min,
- 4 bieg: 0-2500 ud./min,
- maksymalny moment obrotowy: 1800 Nm,
- moment zrywający: 2050 Nm,
- śruby standardowe: M12 - M36,
- śruba o wys. wytrzymałości na rozciąganie: M10 - M27,
- uchwyt narzędzia: kwadratowy 3/4",
- wymiary (długość całkowita): 217 mm,
- waga: 3,9 - 4,2 kg
Wyposażenie klucza udarowego Makita [TW001GM201]:
- uchwyt do mocowania na pasku: [346949-3],
- 2 akumulatory BL4040 (40 V max / 4,0 Ah) XGT: [191B26-6]
- ładowarka DC40RA: [191E07-8],
- walizka systemowa MAKPAC typ 3: [821551-8],
- wkład do walizki MAKPAC,
- instrukcja obsługi.
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 4,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku: [346949-3], 2 akumulatory BL4040 (40 V max / 4,0 Ah) XGT: [191B26-6] ładowarka DC40RA: [191E07-8], walizka systemowa MAKPAC typ 3: [821551-8], wkład do walizki MAKPAC, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-2500 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1900 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2200 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-2400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1800 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-950 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1150 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1400 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-1800 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 217 x 94 x 303 mm |
| max moment obrotowy : | 1800 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-2500 udar/min |
| EAN: | 088381721059 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 10.5 kg |
| długość opakowania: | 45.1 cm |
| szerokość opakowania: | 35.1 cm |
| wysokość opakowania: | 26.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
