Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 812Nm, 2x5,0 Ah Li-Ion POWERSTACK 18V XR, DeWalt [DCF891H2T-QW] + organizer gratis
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF891H2T-35LAT
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20998 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 812Nm, 2x5,0 Ah Li-Ion POWERSTACK 18V XR, DeWalt [DCF891H2T-QW] + organizer gratis, w tej wersji dostarczany z 2 akumulatorami 5.0Ah serii POWERSTACK i ładowarką, pakowany w walizce systemowej TStak.
Ma mocowanie nasadki za pomocą zapadkowo - kołkowego zabezpieczenia na trzpieniu mocującym o kwadracie 1/2''.
Jest to narzędzie które dysponuje bardzo dużym momentem obrotowym 812 Nm. Niezastąpione w warsztacie samochodowym czy ślusarskim.
Klucz udarowy DCF891 zastępuje model DCF894H.
Gratisowa skrzynia TStak - organizer, jest wodoodporna i pyłoodporna (klasa ochrony IP54). Wyposażona jest w 10szt. wyjmowanych pojemników w trzech rozmiarach, do przechowywania drobnych narzędzi i akcesoriów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 812Nm, 2x5,0 Ah Li-Ion POWERSTACK 18V XR, DeWalt [DCF891H2T-QW] + organizer gratis
- klucz udarowy z mocowaniem nasadki na trzpieniu o kwadracie 1/2",
- wyposażony jest w zapadkowo - kołkowe mocowanie nasadki co zapewnia bardzo efektywne przenoszenie momentu obrotowego i zabezpiecza nasadkę przed spadaniem,
- posiada bezszczotkowy silnik o dużej mocy wyjściowej z momentem obrotowym do 812 Nm, moment zrywający to 1084 Nm,
- silnik bezszczotkowy dzięki mniejszemu tarciu ma mniejsze straty energii - może dłużej pracować na jednym naładowaniu akumulatora i cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- klucz DCF891 oferuje 4 tryby pracy, a regulacja siły odbywa się przy pomocy spustu:
- "symbol śruby" to tryb precyzyjnego dokręcania/odkręcania śrub, klucz z maksymalną prędkością dokręca aż napotka na opór, zatrzymuje się na małą chwilkę i zaczyna dokręcać sekwencyjnie (kilka uderzeń / przerwa) dla lepszej kontroli siły dokręcania; przy odkręcaniu klucz do momentu odkręcenia pracuje z całą swoją siłą, a po zluzowaniu zmniejsza obroty aby zapobiec niekontrolowanemu zrzuceniu nakrętki / śruby,
- "1" to pierwszy bieg, na którym klucz dokręca z niską prędkością do 600 obr/min (136Nm), odkręca pełną prędkością 2000 obr/min,
- "2" to drugi bieg, na którym klucz dokręca ze średnią prędkością do 1200 obr/min (406Nm), odkręca pełną prędkością 2000 obr/min,
- "3" to trzeci bieg, na którym klucz dokręca z wysoką prędkością do 2000 obr/min (812Nm), odkręca pełną prędkością 2000 obr/min, - mocna dioda LED w stopie z funkcją ściemniania zapewnia bardzo dobrą widoczność pola pracy,
- posiada ogumowaną, antypoślizgową rękojeść,
- specjalny zaczep pozwala zamocować klucz na pasku,
- klucz udarowy DCF891 zastępuje model DCF894H,
- klucz udarowy dostarczany jest z 2 akumulatorami 5.0Ah serii POWERSTACK i ładowarką, pakowany w walizce systemowej TStak,
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO DeWalt [DCF891H2T-QW]
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- max. prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- prędkość na 1 biegu jałowym: dokręcanie: 600 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- prędkość na 2 biegu jałowym: dokręcanie: 1200 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- prędkość na 3 biegu jałowym: dokręcanie: 2000 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- prędkość na 4 biegu jałowym - Precision Wrench: dokręcanie: 2000 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min, - max. częstość udarów na biegu jałowym:
- częstość udarów na 1 biegu jałowym: 0 - 975 ud./min
- częstość udarów na 2 biegu jałowym: 0 - 1950 ud./min
- częstość udarów na 3 biegu jałowym: 0 - 3250 ud./min,
- częstość udarów na 4 biegu jałowym - Precision Wrench: 0 - 3250 ud./min - maksymalny moment obrotowy:
- moment obrotowy na 1 biegu: 136 Nm,
- moment obrotowy na 2 biegu: 406 Nm,
- moment obrotowy na 3 biegu: 812 Nm,
- moment obrotowy na 4 biegu - Precision Wrench: 812 Nm, - maksymalny moment zrywający: 1084 Nm,
- długość całkowita z głowicą: 175 mm.
- waga (EPTA): 1,67 kg,
SKRZYNIA NARZĘDZIOWA Z ORGANIZERAMI TSTAK ORGANIZER DEWALT [DWST82968-1] - GRATIS
- skrzynia narzędziowa z organizerami z systemu TStak Dewalt ma specjalne zaczepy pozwalające na modułowe, stabilne łączenie skrzyń z tego systemu,
- w skrzyni znajduje się 10szt. wyjmowanych pojemników w trzech rozmiarach, do przechowywania drobnych narzędzi i akcesoriów,
- unikalna konstrukcja pokrywy unieruchamia wszystkie komory, co zabezpiecza akcesoria w pojemnikach przed wysypywaniem się,
- pojemniki na drobiazgi z organizera mogą być używane z sakwami DeWALT,
- skrzynia jest wodoodporna i pyłoodporna (klasa ochrony IP54), to zabezpiecza zawartość przed wnikaniem wody i pyłu, zapewniając suchość i bezpieczeństwo,
- praktycznie niezniszczalna przezroczysta pokrywka z poliwęglanu, gwarantuje trwałość skrzyni,
- skrzynia ma mocne metalowe, antykorozyjne klamry i zawiasy zamykające skrzynię, pozwalające na profesjonalne użytkowanie,
- duży, ergonomiczny uchwyt ułatwiający przenoszenie skrzyń,
- wymiary skrzyni (szerokość x głębokość x wysokość): 44x33,7x11,95cm,
- wymiary pojemników: 2szt. 16x10x9cm; 2szt. 26x4x4,5cm; 6szt. 11x8x9cm,
- pojemność 7,8l,
Wyposażenie klucza udarowego DeWalt [DCF891H2T-QW]
- 2 x akumulator XR, (18V/5,0Ah), DCBP518
- ładowarka wielonapięciowa XR, DCB1104
- zaczep do paska,
- wodoszczelny organizer DeWALT [DWST82968-1],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator XR, (18V/5,0Ah), DCBP518 ładowarka wielonapięciowa XR, DCB1104 zaczep do paska, wodoszczelny organizer DeWALT [DWST82968-1], instrukcja obsługi. |
| częstotliwość udaru: | 0-3250 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-975 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-1950 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3250 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 1084 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | karton |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 136 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 406 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 812 Nm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
