akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 812Nm, 18V XR, DeWalt [DCF892NT-XJ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF892NT-XJ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10389 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 18V XR z mocowaniem na kwadrat 1/2", DeWalt DCF892NT-XJ, w tej wersji dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w systemowej walizce TStak.
Jest to narzędzie które dysponuje bardzo dużym momentem obrotowym 812 Nm. Niezastąpione w warsztacie samochodowym czy ślusarskim.
Klucz udarowy DCF892 zastępuje model DCF894.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V XR DeWALT [DCF892NT-XJ]:
- klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" z blokowaniem nasadki za pomocą bolca znajdującego się w trzpieniu,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik o dużej mocy wyjściowej z momentem obrotowym do 812 Nm, moment zrywający to 1084 Nm,
- silnik bezszczotkowy dzięki mniejszemu tarciu ma mniejsze straty energii - może dłużej pracować na jednym naładowaniu akumulatora i cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- klucz DCF892 oferuje 4 tryby pracy, a regulacja siły odbywa się przy pomocy spustu:
- "symbol śruby" Precision Wrench™ - to tryb precyzyjnego dokręcania/odkręcania śrub. Klucz z maksymalną prędkością dokręca aż napotka na opór, zatrzymuje się na małą chwilkę i zaczyna dokręcać sekwencyjnie (kilka uderzeń / przerwa) dla lepszej kontroli siły dokręcania; przy odkręcaniu klucz do momentu odkręcenia pracuje z całą swoją siłą, a po zluzowaniu zmniejsza obroty aby zapobiec niekontrolowanemu zrzuceniu nakrętki / śruby,
- "1" to pierwszy bieg, na którym klucz dokręca z niską prędkością do 600 obr/min (136 Nm), odkręca pełną prędkością 2000 obr/min,
- "2" to drugi bieg, na którym klucz dokręca ze średnią prędkością do 1200 obr/min (406 Nm), odkręca pełną prędkością 2000 obr/min,
- "3" to trzeci bieg, na którym klucz dokręca z wysoką prędkością do 2000 obr/min (812 Nm), odkręca pełną prędkością 2000 obr/min,
- mocna dioda LED w stopie z funkcją ściemniania zapewnia bardzo dobrą widoczność pola pracy,
- posiada ogumowaną, antypoślizgową rękojeść,
- specjalny zaczep pozwala zamocować klucz na pasku,
- klucz udarowy DCF892 zastępuje model DCF894,
- klucz udarowy dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w systemowej walizce TStak.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO DeWalt [DCF892]:
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- max. prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- prędkość na 1 biegu jałowym: dokręcanie: 600 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- prędkość na 2 biegu jałowym: dokręcanie: 1200 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- prędkość na 3 biegu jałowym: dokręcanie: 2000 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- prędkość na 4 biegu jałowym - Precision Wrench: dokręcanie: 2000 obr/min, odkręcanie: 2000 obr/min,
- max. częstość udarów na biegu jałowym:
- częstość udarów na 1 biegu jałowym: 0 - 975 ud./min
- częstość udarów na 2 biegu jałowym: 0 - 1950 ud./min
- częstość udarów na 3 biegu jałowym: 0 - 3250 ud./min,
- częstość udarów na 4 biegu jałowym - Precision Wrench: 0 - 3250 ud./min
- maksymalny moment obrotowy:
- moment obrotowy na 1 biegu: 136 Nm,
- moment obrotowy na 2 biegu: 406 Nm,
- moment obrotowy na 3 biegu: 812 Nm,
- moment obrotowy na 4 biegu - Precision Wrench: 812 Nm,
- maksymalny moment zrywający: 1084 Nm,
- długość całkowita z głowicą: 175 mm.
- waga (EPTA): 1,67 kg
Wyposażenie klucza udarowego DeWalt [DCF892NT-XJ]:
- zaczep do paska,
- instrukcja obsługi,
- walizka TStak,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.

| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska, instrukcja obsługi, walizka TStak. |
| częstotliwość udaru: | 0-3250 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-975 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-1950 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3250 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 1084 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048743621 |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.35 kg |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 136 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 406 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 812 Nm |
| moment obrotowy na 4 biegu: | 812 Nm |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
