akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 406Nm, 18V XR, DeWalt [DCF921D2T-QW] 2x2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF921D2T-QW
1059,50zł brutto
861,38zł netto
1291,20zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10595 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 18V XR z mocowaniem na kwadrat 1/2", DeWalt DCF921D2T-QW, w tej wersji dostarczany z 2 akumulatorami o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowany w walizkę TStak.
Mocowanie nasadki jest za pomocą pierścienia i kołka lub sprężyny zabezpieczającej na trzpieniu mocującym o kwadracie 1/2''.
Jest to narzędzie o kompaktowych rozmiarach niezastąpione w ciasnych przestrzeniach, dysponujące bardzo dużym momentem obrotowym 406 Nm. Znakomicie sprawdzi się w każdym warsztacie.
Klucz udarowy DCF921 zastępuje model DCF880.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V XR DeWALT [DCF921D2T-QW]:
- klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2", za pomocą pierścienia i kołka lub sprężyny zabezpieczającej w trzpieniu mocującym,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik o dużej mocy wyjściowej z momentem obrotowym do 406Nm,
- silnik bezszczotkowy dzięki mniejszemu tarciu ma mniejsze straty energii - może dłużej pracować na jednym naładowaniu akumulatora i cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- bardzo zwarta, kompaktowa budowa (długość z mocowaniem to tylko 125 mm) pozwala swobodnie pracować nawet w miejscach o ograniczonym dostępie,
- oferuje 4 tryby dokręcania, a regulacja siły dokręcania odbywa się przy pomocy spustu:
- "symbol śruby" Precision Wrench™ - to tryb precyzyjnego dokręcania/odkręcania śrub. Klucz z maksymalną prędkością dokręca aż napotka na opór, zatrzymuje się na małą chwilkę i zaczyna dokręcać sekwencyjnie (kilka uderzeń / przerwa) dla lepszej kontroli siły dokręcania; przy odkręcaniu klucz do momentu odkręcenia pracuje z całą swoją siłą, a po zluzowaniu zmniejsza obroty aby zapobiec niekontrolowanemu zrzuceniu nakrętki / śruby,
- "symbol rusztowania" służy do prawidłowego dokręcania i odkręcania łączników rusztowania. Przy dokręcaniu klucz jeszcze 1,5s dokręca a potem przestaje pracować aby nie przeciągnąć śruby. Przy odkręcaniu klucz zatrzymuje się w momencie, kiedy łącznik jest poluzowany aby zapobiec zgubieniu łącznika,
- "1" to bieg niski, na którym klucz dokręca z połową mocy na niskiej prędkości (1400 obr./min.), odkręca pełną prędkością 2500 obr./min.,
- "2" to bieg wysoki, na którym klucz dokręca z pełną mocą na wysokiej prędkości (2500 obr./min.), odkręca pełną prędkością 2500 obr./min.,
- pierścień świetlny z trzema diodami LED zapewnia zawsze bardzo dobrą widoczność pola pracy,
- posiada ogumowaną, antypoślizgową rękojeść,
- specjalny zaczep pozwala zamocować klucz na pasku,
- klucz udarowy DCF921 zastępuje model DCF880,
- klucz udarowy dostarczany jest z 2 akumulatorami 2,0Ah i ładowarką, pakowany w walizce TStak.
Dane techniczne klucza udarowego DeWalt [DCF921]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- maksymalna prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2500 obr./min,
- prędkość obrotowa na 1 biegu jałowym: dokręcanie: 1400 obr/min, odkręcanie: 2500 obr/min,
- prędkość obrotowa na 2 biegu jałowym: dokręcanie: 2500 obr/min, odkręcanie: 2500 obr/min,
- prędkość obrotowa na 3 biegu -Tryb do rusztowania: dokręcanie: 2500 obr/min, odkręcanie: 2500 obr/min,
- prędkość obrotowa na 4 biegu - Precision Wrench: dokręcanie: 2500 obr/min, odkręcanie: 2500 obr/min,
- maksymalny moment obrotowy: 406 Nm,
- moment zrywający: 610 Nm,
- maksymalna liczba udarów: 3500 ud/min,
- wymiary (dł. x szer. x wys.): 135 x 67 x 192 mm,
- waga (EPTA): 1,1 kg,
Wyposażenie klucza udarowego DeWalt [DCF921D2T-QW]:
- 2 akumulatory 18V XR / 2,0Ah,
- ładowarka wielonapięciowa,
- zaczep do paska,
- walizka systemowa TStak,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V XR / 2,0Ah, ładowarka wielonapięciowa, zaczep do paska, walizka systemowa TStak, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3550 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1400 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2500 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2500 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-2500 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 135 x 67 x 192 mm |
| max moment obrotowy : | 406 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048743867 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.03 kg |
| długość opakowania: | 43.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
