akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 1626Nm z gumową osłoną 18V Li-lon 2x5,0Ah POWERSTACK DeWalt [DCF961H2G-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF961H2G-QW
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24194 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" 18V w technologii Li-Ion DeWalt DCF961H2G-QW z serii XR,
W tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah serii POWERSTACK i szybką ładowarką, całość zapakowana do wkładu piankowego.
Specjalna wersja z ogumowanym akumulatorem i ochronną osłoną na głowicę szczególnie rekomendowaną dla warsztatów samochodowych.
Klucz udarowy DCF961 to narzędzie niezastąpione w każdym warsztacie samochodowym, dysponujący bardzo dużym momentem obrotowym 1626Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy klucz udarowy na kwadrat 1/2" 18V XR DeWALT [DCF961H2G]:
- klucz udarowy DCF961 dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu (1626Nm) i solidnej, wytrzymałej konstrukcji polecany jest do szerokiej palety prac montażowych wymagających narzędzi o dużej sile i wytrzymałości,
- należy do nowej generacji kluczy udarowych XR Li-Ion 18 V z silnikiem bezszczotkowym,
- chłodzony wentylatorem, wytrzymały silnik z momentem obrotowym do 1626 Nm zapewnia do 1890 udarów na minutę umożliwiając zastosowanie urządzenia do ciężkich prac,
- maksymalny moment zrywający 2373 Nm umożliwia usunięcie nawet najbardziej opornych śrub,
- klucz wyposażony jest w mocowanie nasadki na 1/2'' co zapewnia bardzo efektywne przenoszenie momentu obrotowego,
- klucz ma 4 tryby pracy, 3 stopnie regulacji prędkości i momentu obrotowego i 4 tryb - Precision Wrench,
- Precision Wrench to nowatorskie rozwiązania do większej kontroli pracy i precyzji wykonywanych czynności:
- przy dokręcaniu w trybie Precision Wrench, klucz po wstępnym dokręcaniu zatrzyma się na 0.5 sekundy, a następnie (jeśli spust nie został zwolniony) zacznie dokręcać z udarem o wartości do 1800ud./min, to pozwali w pełni kontrolować proces dokręcania, zmniejszając ryzyko zerwania gwintu,
- przy odkręcaniu w trybie Precision Wrench, klucz pracuje z najwyższym momentem do chwili poluzowania śruby/nakrętki, a wtedy wyłącza udar, następnie klucz zmniejsza obroty, aby zapobiec zgubieniu / odrzuceniu nakrętki.
- posiada jasne oświetlenie LED z funkcją opóźnienia wyłączenia i funkcjonalność latarki,
- gumowa obudowa akumulatora DCBP518G i osłona korpusu zapewnia ochronę przed działaniem pyłów, kurzu, a nawet przed zachlapaniem olejem, benzyną i inną chemią samochodową,"
- klucz udarowy DCF961 ma mocowanie na kwadrat 1/2" i w tej wersji dedykowany jest warsztatom i serwisom samochodowym,
- dostarczany z 2 akumulatorami 5,0Ah serii POWERSTACK i ładowarką, pakowany w specjalnej piance.
Kompaktowy akumulator DEWALT POWERSTACK™ 18 V wykorzystuje rewolucyjną technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych,
dzięki czemu jest najmocniejszym i najlżejszym akumulatorem. Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania
w porównaniu akumulatorami DEWALT 5,0 Ah (DCB184) sprawia, że ta innowacja będzie wyznaczać nowe standardy w branży.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO DeWalt [DCF961]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- maksymalna prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1200 obr./min,
- prędkość obrotowa na 1 biegu jałowym: dokręcanie: 440 obr/min, odkręcanie: 1200 obr/min,
- prędkość obrotowa na 2 biegu jałowym: dokręcanie: 800 obr/min, odkręcanie: 1200 obr/min,
- prędkość obrotowa na 3 biegu jałowym: dokręcanie: 1200 obr/min, odkręcanie: 1200 obr/min,
- prędkość obrotowa na 4 biegu - Precision Wrench: dokręcanie: 1200 obr/min, odkręcanie: 550 obr/min,
- maksymalny moment obrotowy: 1626 Nm,
- moment obrotowy na 1 biegu jałowym: 135 Nm,
- moment obrotowy na 2 biegu jałowym: 1220 Nm,
- moment obrotowy na 3 biegu jałowym: 1626 Nm,
- moment obrotowy na 4 biegu - Precision Wrench: 1496 Nm,
- moment zrywający: 2373 Nm,
- maksymalna liczba udarów: 1890 ud/min,
- waga (EPTA): 3,5 kg,
w skład zestawu DeWalt [DCF961H2G] wchodzą:
- 1 x klucz udarowy DCF961,
- 1 x gumowa osłona klucza
- 2 x akumulator Li-Ion 18V PowerStack o pojemności 5,0Ah DCBP518G
- 1 x szybka ładowarka
- wkład piankowy,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x klucz udarowy DCF961, 1 x gumowa osłona klucza 2 x akumulator DCBP518G: 5,0Ah, 1 x ładowarka pianka. |
| częstotliwość udaru: | 0-1890 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-440 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-800 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 1626 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | wkład piankowy na narzędzia |
| EAN: | 5035048806548 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 24.16 kg |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 135 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 1220 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 1626 Nm |
| moment obrotowy na 4 biegu: | 1496 Nm |
| długość opakowania: | 56.30 cm |
| szerokość opakowania: | 38.80 cm |
| wysokość opakowania: | 10.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
