akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 140Nm, 12V max, Makita [TW141DSAJ] 2x2,0Ah, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:TW141DSAJ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5729 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 12V max, z mocowaniem na kwadrat 1/2", Makita TW141DSAJ, dostarczany z 2 akumulatorami o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowany w walizce systemowej MAKPAC.
Kompaktowy i lekki klucz udarowy do nasadek 1/2" z maksymalnym momentem obrotowym 140 Nm, wyposażony jest w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 12V max, Makita [TW141DSAJ]:
- lekki i kompaktowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" przeznaczony do dokręcania śrub i nakrętek,
- wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilny jest z nową serią akumulatorów 12V max wyróżniających się ergonomią, trwałością i wytrzymałością,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika,
- maksymalny moment obrotowy 140 Nm,
- moment obrotowy jest taki sam zarówno przy prawych jak i lewych obrotach,
- obudowa przekładni aluminiowa,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- ergonomicznie zaprojektowany uchwyt został pokryty elastomerem,
- klucz udarowy wyposażony jest w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- dostarczany jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowany w walizce systemowej MAKPAC.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW141DSAJ]:
- napięcie zasilania: 12V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 ud./min.,
- śruby standardowe: M8 - M16,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- maksymalny moment obrotowy: 140 Nm,
- poziom mocy akustycznej: 104 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 93 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (wkręcanie z udarem elementów, przy maksymalnej mocy narzędzia): 7,5 m/s²,
- tolerancja drgań (wkręcanie z udarem elementów złącznych z maksymalną mocą narzędzia) Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 168 x 66 x 205 mm,
- waga (EPTA): 1,1 - 1,2 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW141DSAJ]:
- 2 akumulatory BL1021B (12V max / 2,0 Ah) [197396-9],
- ładowarka DC10SB [197363-4],
- uchwyt do mocowania na pasku,
- walizka MAKPAC typ 1,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/TW141D.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/TW141D.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/TW141D.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1021B (12V max / 2,0 Ah) [197396-9], ładowarka DC10SB [197363-4], uchwyt do mocowania na pasku, walizka MAKPAC typ 1, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3200 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2600 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 168 x 66 x 205 mm |
| max moment obrotowy : | 140 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 104 dB |
| EAN: | 088381881838 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 10.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
