klucz udarowy 1/2' 1396Nm 18V 2x5,0Ah POWERSTACK DeWalt [DCF900H2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF900H2T-QW
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20990 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" 18V w technologii Li-Ion DeWalt DCF900H2T z serii XR, w tej wersji z 2 akumulatorem 5,0Ah serii POWERSTACK i ładowarką, całość zapakowana w skrzynkę z serii TStak.
Klucz DCF900 wyposażony jest w 4 trybu pracy: tryb 1-3 to 3 biegi z różną prędkością i momentem obrotowym, a tryb 4 to inteligenta funkcja dokręcania i odkręcania.
Klucz udarowy DCF900 to narzędzie niezastąpione w każdym warsztacie samochodowym, dysponujący bardzo dużym momentem obrotowym 1396Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy na kwadrat 1/2" 18V XR DeWALT [DCF900H2T]:
- klucz udarowy DCF900 dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu (1396Nm) i solidnej, wytrzymałej konstrukcji polecany jest do szerokiej palety prac montażowych wymagających narzędzi o dużej sile i wytrzymałości,
- należy do nowej generacji kluczy udarowych XR Li-Ion 18 V z silnikiem bezszczotkowym,
- chłodzony wentylatorem, wytrzymały silnik z momentem obrotowym do 1396 Nm zapewnia do 2200 udarów na minutę umożliwiając zastosowanie urządzenia do ciężkich prac,
- maksymalny moment zrywający 1898 Nm umożliwia usunięcie nawet najbardziej opornych śrub,
- klucz wyposażony jest w mocowanie nasadki na 1/2'' co zapewnia bardzo efektywne przenoszenie momentu obrotowego,
- klucz ma 4 tryby pracy, 3 stopnie regulacji prędkości i momentu obrotowego i 4 tryb - Precision Wrench,
- Precision Wrench to nowatorskie rozwiązania do większej kontroli pracy i precyzji wykonywanych czynności:
- przy dokręcaniu w trybie Precision Wrench, klucz po wstępnym dokręcaniu zatrzyma się na 0.5 sekundy, a następnie (jeśli spust nie został zwolniony) zacznie dokręcać z udarem o wartości do 1800ud./min, to pozwali w pełni kontrolować proces dokręcania, zmniejszając ryzyko zerwania gwintu,
- przy odkręcaniu w trybie Precision Wrench, klucz pracuje z najwyższym momentem do chwili poluzowania śruby/nakrętki, a wtedy wyłącza udar, następnie klucz zmniejsza obroty, aby zapobiec zgubieniu / odrzuceniu nakrętki.
- posiada jasne oświetlenie LED z funkcją opóźnienia wyłączenia i funkcjonalność latarki,
- ergonomiczna ogumowana rękojeść zapewnia zwiększenie stabilności i komfortu pracy oraz maksymalnej kontroli,
- klucz udarowy DCF900 ma mocowanie na kwadrat 1/2"
- dostarczany z 2 akumulatorami 5,0Ah serii POWERSTACK i ładowarką, pakowany w walizce TStak.
Kompaktowy akumulator DEWALT POWERSTACK™ 18 V wykorzystuje rewolucyjną technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych,
dzięki czemu jest najmocniejszym i najlżejszym akumulatorem. Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania
w porównaniu akumulatorami DEWALT 5,0 Ah (DCB184) sprawia, że ta innowacja będzie wyznaczać nowe standardy w branży.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO DeWalt [DCF900]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2300 obr./min,
- prędkość obrotowa na 1 biegu: dokręcanie: 650 obr/min, odkręcanie: 2300 obr/min,
- prędkość obrotowa na 2 biegu: dokręcanie: 1040 obr/min, odkręcanie: 2300 obr/min,
- prędkość obrotowa na 3 biegu: dokręcanie: 2300 obr/min, odkręcanie: 2300 obr/min,
- prędkość obrotowa na 4 biegu: dokręcanie: 820 obr/min, odkręcanie: 2300 obr/min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 2200 /min,
- maksymalny moment obrotowy: 1396 Nm,
- maksymalny moment obrotowy na 1 biegu: 135 Nm,
- maksymalny moment obrotowy na 2 biegu: 813 Nm,
- maksymalny moment obrotowy na 3 biegu: 1396 Nm,
- maksymalny moment obrotowy na 4 biegu: 1396 Nm,
- moment zrywający: 1898 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 224 mm,
- waga (EPTA): 2,9 kg,
w skład zestawu DeWalt [DCF900H2T] wchodzą:
- 1 x klucz udarowy DCF900,
- 2 x akumulator DCBP518: 5,0Ah,
- 1 x ładowarka DCB1104
- 1 x walizka systemowa TStak.
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,00 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator DCBP518: 5,0Ah, 1 x ładowarka DCB1104 1 x walizka systemowa TStak. |
| częstotliwość udaru: | 0-2200 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2300 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-650 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1000 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2300 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-2300 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 1396 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048806425 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.97 kg |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 135 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 813 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 1396 Nm |
| moment obrotowy na 4 biegu: | 1396 Nm |
| długość opakowania: | 44.40 cm |
| szerokość opakowania: | 33.40 cm |
| wysokość opakowania: | 15.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
