akumulatorowy ekspres do kawy przelewowy 10,8V/12VMax/14,4V/18V Makita [DCM501Z] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCM501Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4604 pkt. |
Ekspres przelewowy 12Vmax/14,4V/18V Makita [DCM501Z] z kubkiem z przykrywką i zbiornikiem na wodę o pojemności 240 ml, dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Ekspres może służyć do parzenia kawy mielonej oraz kawy w woreczku. Posiada funkcję wyłączenia w momencie gdy zbiornik na wodę zostanie opróżniony, co zapobiega uszkodzeniu ekspresu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy ekspres przelewowy do kawy 10,8V/12Vmax/14,4V/18V Makita [DCM501Z]:
- przelewowy ekspres do kawy zasilany akumulatorami 10,8 V (12 V Max), 14,4 V oraz 18 V,
- służy do zaparzania zarówno kawy mielonej jak i woreczka z kawą,
- dedykowany kubek o pojemności 240 ml został zaprojektowany tak, aby zminimalizować plusk kawy oraz możliwość dostania się pyłu do kubka,
- posiada zbiornik na wodę o pojemności 240 ml,
- funkcja ochrony przed "suchobiegiem" - ekspres automatycznie wyłącza się w momencie gdy zbiornik na wodę jest pusty, co zapobiega wypaleniu urządzenia,
- maksymalna wysokość filiżanki lub kubka wynosi 90 mm,
- ekspres posiada wygodny, składany uchwyt do przenoszenia pokryty elastomerem,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G, BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorami BL1415 (14,4 V / 1,3 Ah) i BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- ekspres dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne ekspresu do kawy Makita [DCM501Z]:
- napięcie zasilania: 10,8V / 12Vmax / 14,4V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 10,8V (12V max): 4,0 Ah,
- 14,4V: 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah,
- 18V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- pojemność zbiornika na wodę: 240 ml,
- przybliżona zdolność parzenia kawy na jednym naładowaniu akumulatora:
- BL1040B: 260 ml,
- BL1430B: 260 ml,
- BL1860B: 640 ml,
- czas parzenia jednej filiżanki kawy (160 ml):
- 10,8V: 7 min.,
- 14,4V: 5 min.,
- 18V: 5 min.,
- maksymalna wysokość filiżanki: 90 mm,
- wymiary (D x S x W): 243 x 187 x 218 mm
- waga (EPTA): 1,9 - 2,2 kg
Wyposażenie ekspresu do kawy Makita [DCM501Z]:
- pojemnik na kawę [KF00000014],
- szufladka na pojemnik na kawę [KF00000012],
- miarka do kawy [KF00000033],
- kubek na kawę [KF00000020],
- pokrywka kubka na kawę [KF00000021],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| wymiary: | 243 x 187 x 218 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381863131 |
| stan: | nowy |
| rodzaj zasilania: |
|
| wysokość: | 218 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.1 kg |
| długość opakowania: | 28.4 cm |
| szerokość opakowania: | 19.8 cm |
| wysokość opakowania: | 26.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
