akumulatorowe urządzenie wielofuncyjne/kosa do trawy 40V XGT Makita [UX01GZ01]
-
Producent:
-
Kod producenta:UX01GZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16574 pkt. |
Akumulatorowe urządzenie uniwersalne z kosą do trawy Makita UX01GZ01, 40V max XGT, z hamulcem elektrycznym i łagodnym rozruchem, 3 - biegowe. Wyposażone w technologię AFT - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego. Posiada wygodny uchwyt typu pętla.
W tej wersji bez akumulatora i ładowarki. Pakowane w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Urządzenie wielofunkcyjne z kosą do trawy MAKITA UX01GZ01:
- urządzenie wielofunkcyjne zasilane jednym akumulatorem 40V max XGT,
- w tej wersji urządzenie z kosą do trawy EM404MP,
- wykonane w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- wyposażone w technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- posiada elektroniczny 3-biegowy przełącznik prędkości obrotowej,
- obroty regulowane są płynnie spustem włącznika,
- urządzenie utrzymuje stałą prędkość obrotową pod obciążeniem,
- wyposażone w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- wyposażone w wygodny uchwyt typu pętla,
- dostarczane bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNCZNE URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNEGO Z KOSĄ Makita UX01GZ01:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 5700 obr/min,
- 2 bieg: 0 - 8200 obr/min,
- 3 bieg: 0 - 9700 obr/min, - wymiary (długość całkowita): 1001 mm,
- szerokość koszenia: 300 mm,
- waga (EPTA): 5,3 - 11,6 kg.
WYPOSAŻENIE URZĄDZENIA UX01GZ01:
- urządzenie UX01GZ,
- przystawka EM404MP - kosa do trawy,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 11,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,3 kg |
| na wyposażeniu: | przystawka EM404MP - kosa do trawy |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-5700 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-8200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-9700 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1001 mm |
| szerokość koszenia: | 30 cm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381733175 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 11.6 kg |
| długość opakowania: | 108.1 cm |
| szerokość opakowania: | 20.8 cm |
| wysokość opakowania: | 21.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
