akumulatorowe oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne Multimaster AMM 300 Plus Select FEIN [71293262000] 12V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:71293262000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11867 pkt. |
Profesjonalne, akumulatorowe, oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne MultiMaster AMM 300 PLUS SELECT Fein [71293262000], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, w zestawie z 1 brzeszczotem uniwersalnym pakowane w walizce narzędziowej.
MultiMaster jest niezastąpionym urządzeniem wielofunkcyjnym stosowanym do prac wykończeniowych i remontowych, sprawdza się także w miejscach o trudnym dostępie, w narożnikach i przy obróbce drobnych detali.
MultiMaster ma bardzo precyzyjną, elektroniczną regulację prędkości obrotowej pozwalającą na optymalny dobór prędkości do obrabianego materiału. Posiada także system antywibracyjny, który podnosi ergonomię i bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Multimaster AMM 300 PLUS SELECT FEIN [71293262000]
- profesjonalne, oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne do prac wykończeniowych i remontowych zasilane akumulatorem 12V,
- wydajny silnik w technologii DC z wysokim momentem obrotowym i o niemal identycznej mocy co w wersji sieciowej,
- komfortowa wymiana narzędzi w czasie krótszym niż 3 sekundy bez użycia kluczyka dzięki systemowi szybkiego mocowania QuickIN,
- bezstopniowa, elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewnia precyzyjny dobór prędkości do obrabianego materiału,
- uchwyt narzędziowy StarlockPlus z doskonałym przenoszeniem momentu obrotowego, pasuje do wszystkich akcesoriów Starlock i StarlockPlus,
- najwyższa jakość i stabilność dzięki metalowej przekładni: wysoka odporność na obciążenia i maksymalna trwałość,
- wyposażone w system antywibracyjny: minimalne wibracje i tłumienie hałasu zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy,
- SafetyCell Technology: perfekcyjna ochrona przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem dzięki akumulatorom litowo-jonowym z monitorowaniem poszczególnych ogniw,
- stan nałodowania akumulatora można odczytać bezpośrednio z akumulatora,
- dostarczane bez akumulatora i ładowarki, z 1 brzeszczotem (do piłowania w drewnie, metalach, płytach kartonowo-gipsowych i tworzywach sztucznych), w walizce z tworzywa.
Parametry techniczne narzędzia oscylacyjnego Fein MultiMaster AMM 300 PLUS SELECT:
- napięcie akumulatora: 12V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- częstotliwość drgań: 11 500-18 000 obr/min,
- uchwyt narzędzia: StarlockPlus,
- wymiana narzędzi: QuickIN,
- amplituda: 2x1,6 stopnia,
- waga bez akumulatora: 1,2 kg.
Wyposażenie narzędzia oscylacyjnego Fein MultiMaster AMM 300 PLUS SELECT:
- brzeszczot E-Cut Universal (44 mm),
- plastikowa walizka na narzędzia,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot E-Cut Universal (44 mm), plastikowa walizka na narzędzia |
| częstotliwość oscylacji: | 11500-18000 osc/min |
| kąt oscylacji: | 2x1,6 ° |
| rodzaj mocowania: | StarlockPlus |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 4014586893013 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| masa z opakowaniem: | 1.2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
