akumulatorowe kompaktowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT, długość ostrza 20 cm, Makita [UH023GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:UH023GZ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7781 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT Makita [UH023GZ], z ostrzem o długości 20 cm, dostarczane bez akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie.
Lekkie, akumulatorowe nożyce do żywopłotu wyprodukowane w Technologii XPT, kompaktowa konstrukcja zwiększa kontrolę i zwrotność urządzenia, oraz zmniejszają zmęczenie podczas długich prac.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 20 cm, 40V max XGT, Makita [UH023GZ]
- kompaktowa konstrukcja zwiększa kontrolę i zwrotność urządzenia, oraz zmniejszają zmęczenie podczas długich prac,
- zgarniacz skoszonej trawy niezawodnie usuwa ścięty materiał z żywopłotu podczas przycinania zapewniając czystsze cięcie i zmniejsza konieczność poprawek,
- zgarniacz trawy można montować i demontować bez użycia narzędzi, co poprawia wydajność pracy,
- wyposażone w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowane w Technologii XPT, dzięki czemu mają podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy bateria jest prawie rozładowana, dzięki zabezpieczeniu przed głębokim rozładowaniem,
- nożyce dostarczane są bez akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU MAKITA [UH023GZ]
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 Ah,
- długość ostrza: 200 mm,
- rozstaw zębów: 8 mm,
- maksymalne rozwarcie ostrzy: 19 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1 800 obr./min.,
- częstotliwość skoków: 3600 skoków/min.,
- poziom mocy akustycznej: 82,1 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 74 dB(A),
- poziom wibracji (przycinanie żywopłotu): ≤ 1,3 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh (przycinanie żywopłotu): 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 571 x 80 x 137 mm,
- waga z akumulatorem: 1,8 - 3,0 kg.
WYPOSAŻENIE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU MAKITA [UH023GZ]
- instrukcja obsługi.
| rozstaw noży [mm]: | 19 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 200 mm |
| waga z akumulatorem: | 1,8 - 3,0 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 571 x 80 x 137 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 3600 skok/min |
| max średnica cięcia: | 8 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 82,1 dB |
| EAN: | 0197050016768 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
